Sağlık bakanlığı logo çalışmasıiçin eleştiri bekliyorum...

Logo Tasarımları - Sağlık bakanlığı logo çalışmasıiçin eleştiri bekliyorum... Sponsorlu Bağlantılar Slm arkadaşlar... Ben logo işinde çok yeniyim daha... Sağlık Bakanlığı için 2 logo tasarlamaya çalıştım... İyi kötü yorum yaparsanız sevindirirsinz beni... (1.de S ve B harfleri hilali taşıyan ...

thesl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thesl

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 01-12-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaşlar...
Ben logo işinde çok yeniyim daha...
Sağlık Bakanlığı için 2 logo tasarlamaya çalıştım...
İyi kötü yorum yaparsanız sevindirirsinz beni...
(1.de S ve B harfleri hilali taşıyan insanı oluşturuyr. hilal dünyayı sarıyor. ayrıca arkada da Türkiye haritasıyla biraz daha doldurmak istedim logoyu.
2.deyse çizgi asayla başlıyr iki hilali çizdikten sonra yılanı oluşturarak son buluyor. Hilaller ayrıca kalbi oluşturuyor. Hilaller tam belli olmuyor derseniz evet ben de oraya çok takıldım ama derslerden vakit bulup daha iyi 1şey çıkaramadım ortaya...)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Barış Akgün isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Barış Akgün

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
arkadasım baya bır basıt calısmalarbunlar duzensızlıkler var cızgıler bırbırını tamamlamıyor fıkır yok yılan sımgesı artık banal bısey renkler uymuyor cok kabataslak kalmıs baya baya calısman lasım daha basarılar
Bu mesajdan alıntı yap
orkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

orkan

Matbaacı / Bursa

Alt 01-12-2008 #3
ilk çalışmanızdaki S ve B harfleriyle oluşan figür gerçekten çok yaratıcı ve göze hoş geliyor.Ancak çevresinde bir tamamlayıcılık yok.Arkadaki Türkiye haritası, etrafındaki çerçeve,çerçeve içindeki yazı fontu vs...Biraz daha bu bölgelere yoğunlaşsan eminim çok güzel bir çalışma ortaya çıkacak.Emeğine sağlık,başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
thesl isimli Üye şimdilik offline konumundadır

thesl

Öğrenci (Diğer) / Eskişehir

Alt 02-12-2008 #4
arkadaşlr yorumlarınız için teşekkrler...
Orkan ben etrafını doldrmak için uğraştım ama orjinal bir fikir gelmeyince öyle bırakmak zorunda kaldım. Yorumun için ayrıca teşekkrler...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bakanligi, bekliyorum, calismasiicin, elestiri, logo, saglik