Sağlık Bakanlığı'nın yeni logosunun vektörel hali

Corel Draw - Sağlık Bakanlığı'nın yeni logosunun vektörel hali Sponsorlu Bağlantılar CDR formatındaki logonun linki : http://s2.dosya.tc/server11/yHeDXR/s...llogo.rar.html...

serdarbükülmez isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serdarbükülmez

Eğitimci / Tokat

Alt 25-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

CDR formatındaki logonun linki : http://s2.dosya.tc/server11/yHeDXR/s...llogo.rar.html
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

babacan45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

babacan45

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
İndiremedim virüs korumam kafayı yedi.....zaten çok basit bir logo 5 dakikada yapabilirdim niye indirmeye çalıştım anlamıyorum, herhalde beleşçilik ve tembellik kanımıza işlemiş.
Bu mesajdan alıntı yap
anselmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anselmus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2012 #3
Her logoda ay yıldız kullanılmasını anlayamıyorum. Sağlık bakanlığında ay yıldızın ne işi var.
Sağlığı yıldıza uzanmak isteyen adam mı simgeliyor.
Bu mesajdan alıntı yap
anselmus isimli Üye şimdilik offline konumundadır

anselmus

Hiç Biri / İstanbul

Alt 12-04-2012 #4
İndiremedim virüs korumam kafayı yedi.....zaten çok basit bir logo 5 dakikada yapabilirdim niye indirmeye çalıştım anlamıyorum, herhalde beleşçilik ve tembellik kanımıza işlemiş.
Herhalde kanımıza işlemiş logonun basitliğine bakılırsa çaycıya mı yaptırmışlar bedavaya getirmek için acaba.
Bu mesajdan alıntı yap
K.Çakır isimli Üye şimdilik offline konumundadır

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-04-2012 #5
Sadeleştirmeye çalışılmış fakat ağırlığını kaybetmiş gibi geldi bana... Yeni TL simgesi de bunun gibi, bir zayıflık var...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 13-04-2012 #6
"ancak sağlıklı bünyeler yıldızlara ulaşabilir" havası var bence... basitliğinden rahatsız olmadım da, bi iritasyon var. onu anlayamadım. ya renklerden ya biçimi oluşturan noktaların yanlış konumlanmasından...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 13-04-2012 #7
bana kalırsa sağlık alanında baya ileri gitmekte olduğumuzu vurgulayan bir çalışma Sağlık Bakanlığı'nın yeni logosunun vektörel hali Sağlıktaki yeniliklerimizle Yıldızlara Uzanıyoruz havası Sağlık Bakanlığı'nın yeni logosunun vektörel hali
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-04-2012 #8
İfade bakımından beni de rahatsız etmedi fakat orantısız bir incelik var sanki... kırılacakmış gibi... Biraz daha mı dolgun olmalıydı.. bilemiyorum. Renk konusunda da dediğiniz gibi bir tuhaflık var...
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 13-04-2012 #9
Logonun basitliği, estetiği elbette tartıışılır fakat eğer bir firmaya, bir kuruma ait bir logoyu kullanmamız gerekiyorsa, bunun doğrusu standart ve doğru olanını bulup kullanmaktır. Elbetteki internette dolaşan yalan yanlış bilgi ve logolardan korunmalıyız, fakat bitmiş, kullanılmaya başlanmış bir logoyu indirip kullanmak hazırcılık değildir. Üstelik yeniden çizmeye kalkıştığımızda hata yapma riskimiz de var. Belki çok basit şeyleri aramak yerine çizmek daha az zaman kaybı olabilir evet. Ama ifadeniz yanlış. Bir işte Sağlık Bakanlığı logosunu internetten indirip kullanmak ne beleşçiliktir ne de hazırcılık. Bence tam da tersi olur bu durumun, hazırı ve doğrusu varken yeniden çizmek ahmaklıktan başka birşey değildir.
Bu mesajdan alıntı yap

K.Çakır

Hiç Biri / İzmir

Alt 13-04-2012 #10
Logonun basitliği, estetiği elbette tartıışılır fakat eğer bir firmaya, bir kuruma ait bir logoyu kullanmamız gerekiyorsa, bunun doğrusu standart ve doğru olanını bulup kullanmaktır. Elbetteki internette dolaşan yalan yanlış bilgi ve logolardan korunmalıyız, fakat bitmiş, kullanılmaya başlanmış bir logoyu indirip kullanmak hazırcılık değildir. Üstelik yeniden çizmeye kalkıştığımızda hata yapma riskimiz de var. Belki çok basit şeyleri aramak yerine çizmek daha az zaman kaybı olabilir evet. Ama ifadeniz yanlış. Bir işte Sağlık Bakanlığı logosunu internetten indirip kullanmak ne beleşçiliktir ne de hazırcılık. Bence tam da tersi olur bu durumun, hazırı ve doğrusu varken yeniden çizmek ahmaklıktan başka birşey değildir.
Bu durumda tüm kurumlar logolarını vektörel olarak kendi internet sitelerinde barındırmak zorunda değiller mi?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları