Sağlık İçin Organik Düşünün -1

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Sağlık İçin Organik Düşünün -1 Sponsorlu Bağlantılar...

glsm86 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Alt 09-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-02-2010 #3
Başarılar diliyorum.

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Alt 09-02-2010 #4
teşekkürlerSağlık İçin Organik Düşünün -1
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 10-02-2010 #5
Sağlık İçin Organik Düşünün -1 Üzgünüm ama eleştirilerimin birçoğu olumsuz yönde olacak. Lütfen öneri olarak algılayınız. Amaç "gelişmek" ve "geliştirmektir".

Öncelikle emeğinize, düşüncenize ve yüreğinize sağlık diyorum. Görsellerle, "NET OLMASA DA" bir şeyleri yakalayabildiğinizi düşünüyorum. Ayrıca sloganınızı "DÜŞÜNCENİN DE ORGANİKLEŞMESİ" açısından değerlendirerek beğendiğimi söyleyebilirim. "ORGANİK DÜŞÜNMEK"...Sağlık İçin Organik Düşünün -1 Kulağa hoş geliyor ve değişik şeyler uyandırıyor. Sağlık İçin Organik Düşünün -1

Ama takdir edersiniz ki; "SADECE ORGANİK DÜŞÜNMEK" yetmiyor. Bu açıdan değerlendirildiğinde biraz zayıf kalmış gibi. Yazı karakteri seçiminde daha dikkatli olmanız gerektiğini düşünüyorum ve sloganı kenarlara çok yakın çalışmamanızı tavsiye ederim (bu; ilk çalışmanız olduğu düşünülerek, ikinci ve üçüncü çalışmalarınızda aynı hataya düşmemeniz adına yapılmış bir tavsiyedir).

"ORGANİK TARIMA DESTEK VER" ibaresinde uygulanan efektin, sadece "ORGANİK" kelimesine uygulanmak istendiğini düşünerek, "TARIMA DESTEK VER" ibaresindeki "yazı etrafında bulanıklık ya da gereksiz efekt" hatası konusunda daha dikkatli davranmanızı öneriyorum. Sağlık İçin Organik Düşünün -1

Son olarak; en önemli ayrıntı olarak gördüğüm "açıklama metni" konusunda size bir önerim olacak müsaadenizle.
Üzülerek fark ettim ki; "Yarışmanın Amacı" paragrafını "olduğu gibi" kopyalayıp oraya yapıştırmışsınız. Sağlık İçin Organik Düşünün -1( "Gelecek nesilleri....." diye başlayıp "uzun vadeli tarım için," diye biten bölümden sonraki cümle devamında "afiş tasarımları ile toplumun bilgilendirilmesini sağlamak ve dikkatini çekmek" ibaresi yer alıyor. Sağlık İçin Organik Düşünün -1 LÜTFEN BU KONUDA daha duyarlı olunuz. :angel:

Belirttiğim gibi, bu eleştirileri lütfen öneri olarak algılayınız. Zira daha başarılı işlere imza atacağınızı düşünmekteyim. Sağlık İçin Organik Düşünün -1

İKİNCİ VE ÜÇÜNCÜ ÇALIŞMALARINIZI SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUM. Sağlık İçin Organik Düşünün -1 Saygılarımla...

glsm86(31)

Grafiker / Denizli

Alt 10-02-2010 #6
Teşekkürler yorumun için evet bazı eksiklerim var haklısın ama bunların bir kaçı bilinçli yapılmıştır tekrardan bir çalışma yollarmıyım bilmiyorum bu afişide kısa bir süre zarfında yapmak zorunda kaldıgım için kusurlarım vardır sonucta hatasız kul olmaz
hac_ker isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hac_ker

Grafiker / İstanbul

Alt 13-02-2010 #7
Başarılar dilerim...