Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2 ...

RealKiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RealKiss

Grafiker / Uşak

Dosya19

Alt 11-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Tekrardan merhabalar, 2. calismamida hazirladim arkadaslar Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2

İlk önce kendimi bi eleştiriyim :rofl:

Açıkcası "fidan" resmini ve hemen sağ tarafinda gelen boşluğu içime yediremesemde yayınlama isteği hissettim.. Beğenilmesede 3. çalışmada inş daha güzel işler cıkartiriz.. :sleepy:

Herkeze Başarılar, Bol Şanslar.. Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -21:
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 12-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 12-02-2010 #3
güzel olmuş emeğine sağlık sadece Organik Tarım Destek yazılarını sarı renk ile belitmişsin ama
arada bi bağlantı bulamadım aceba 'a yı da sarı yapsan bi bütünlük olur mu kelimelerde

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 12-02-2010 #4
güzel olmuş emeğine sağlık sadece Organik Tarım Destek yazılarını sarı renk ile belitmişsin ama
arada bi bağlantı bulamadım aceba 'a yı da sarı yapsan bi bütünlük olur mu kelimelerde
Tesekurler.. Organik Tarim ve Destek kelimesine daha çok dikkat çekmek için o şekilde yaptım, " 'a " yıda turuncu yapmis olsaydim, sıradan, birlesik, düz bir kelime gibi olacakti..
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 12-02-2010 #5
Başarılar diliyorum.
finfik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

finfik

Grafiker / İstanbul

Alt 12-02-2010 #6
Başarılar dilerim...
SinanGündüz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SinanGündüz

Öğrenci (Diğer) / Uşak

Alt 12-02-2010 #7
Başarılar Dilerim Güzel Bi Çalışma ...
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 12-02-2010 #8
İlk önce kendimi bi eleştiriyim :rofl:

Açıkcası "fidan" resmini ve hemen sağ tarafinda gelen boşluğu içime yediremesemde yayınlama isteği hissettim.. Beğenilmesede 3. çalışmada inş daha güzel işler cıkartiriz.. :sleepy:

Herkeze Başarılar, Bol Şanslar.. Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -21:
Öncelikle verdiğin emekten ve yaptığın özeleştiriden dolayı seni kutlarım.
Beğenilmesine gelince; beğeni göreceli bir kavram olduğundan bu yönde bir eleştiri yapmayacağım. Düşünce olarak başarılı bir çalışma olmuş, eline sağlık. Tasarım açısından da hoş, ama alttaki maddeler halindeki yazıların punto değerini biraz daha küçük tutabilirdin; nitekim sloganı ve görseli biraz geri plana atmış gibi.

"martin78" arkadaşımızın dediği gibi "a" harfini de aynı renk yapsan "ORGANİK TARIM'A DESTEK" daha bir bütün olur ve "ORGANİK TARIM" ile "DESTEK" ifadelerine "bir bütün olarak" dikkat çekmiş olursun. Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2

Son bir şey: "Sadece Organik Tarım'a destek vererek neler yapabileceğinizi biliyor musun?" ifadesinde, "sadece" kelimesi yanlış yerde kullanılmış. "SADECE ORGANİK TARIM'a destek vererek" mi, "organik tarıma SADECE DESTEK VEREREK" mi? Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2 Anlam değişiyor bence. Ayrıca, "neler yapabileceğinizi biliyor musun?" değil "neler yapabileceğinizi biliyor MUSUNUZ?" ya da "neler YAPABİLECEĞİNİ biliyor musun?" olacak.

Düşüncene, emeğine sağlık. Başarılar, saygılarımla...

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 13-02-2010 #9
Teşekür ederim @child_play, senin yorumlarin beni mutlu ediyor, mantıklı birkaç fikir verdin.. O yüzden yarin bi düzenleme yapmayi düşünüyorum Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2 Sağlıklı bir yaşam için; ORGANİK TARIM -2
artdevil isimli Üye şimdilik offline konumundadır

artdevil(35)

Grafiker / Sakarya

Alt 13-02-2010 #10
başarılar dilerim
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları