Sağlıklı bir yaşam ve dünya için; "Organik Tarım" -1

Organik Tarım Grafik Tasarım Yarışması - Sağlıklı bir yaşam ve dünya için; "Organik Tarım" -1 ...

RealKiss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 09-02-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Buda benim çalışmam...

Yarışma Destekçilerimiz
Akortek Bilisim | ProColor | Reklam Max | sihir new media | PGH Internet
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Lütfen yarışma şartnamesinde de belirtildiği gibi; çalışmanızın orijinal boyutunu baskıya uygun (297x420 mm ve 150 Dpi) olarak saklamayı unutmayınız.

Başarılar dileriz.
Grafikerler.net Yönetimi

Dikkat: Önemli Duyuru!!!

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 09-02-2010 #3
Başarılar diliyorum.
kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2010 #4
içim açıldı hos olmus... basarılar dılerım....

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 09-02-2010 #5
Teşekürler, bende herkeze başarılar diliyorum..
firex isimli Üye şimdilik offline konumundadır

firex

Arı Üye

Eğitimci / İstanbul

Alt 09-02-2010 #6
Başarılar dilerim, çalışman güzel olmuş.
child_play isimli Üye şimdilik offline konumundadır

child_play(32)

Hiç Biri / Adana

Alt 10-02-2010 #7
içim açıldı hos olmus... basarılar dılerım....
"DOĞA"nın ve "DOĞAL"ın gözünü seveyim. Sağlıklı bir yaşam ve dünya için; "Organik Tarım" -1

Görsel seçimi gerçekten iç açıcı. Yerinde bir seçim. Tebrikler.

Ayrıca, açıklama metni de gayet iyi. Direkt olarak ORGANİK TARIM'a vurgu yapılmış. Genel bakış olarak "çiftçi"nin ağzından yansıtılmış diye düşünüyorum. Zira; "Gelecek nesilleri korumak için onlara sağlıklı besinler sunmak zorundayız." cümlesi, (çiftçinin; organik olarak yetiştirdiği ürünü bize sunmamasıyla doğru orantılı olarak, bizim de çocuklarımıza sunmamızın ve birçoğumuzun kendi organik ürününü kendisinin yetiştirmesinin mümkün olamayacağına göre) bu yönde bir çağrışım uyandırıyor. Zaten, metnin sonunda yer alan "Bu yüzden Organik Tarım'ı destekliyor[uz].." ibaresi de bunu destekliyor.

Bunların dışında, sloganın görsellik açısından "dağınık" olduğunu düşünüyorum. "Sağlıklı" ibaresi sol tarafa çok yanaşırken; "bir yaşam ve dünya için;" ile "Organik Tarım" ibareleri sağa dayalı olarak bloklanıp sağ tarafa çok yanaşık olarak gözlemleniyor. Satır aralarındaki fazla boşluk da hoş görünmüyor. Bu konuda daha dikkatli davranılması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca, "Organik Tarım" ibaresindeki "O", "g", "T" ve "m" harfleri üzerine konuşlandırılan objelerin gereksiz olduğu kanaatindeyim.

Son olarak, gökyüzü renginin biraz daha koyulaştırılarak; yazının daha okunabilir hale geleceğini belirtip başarılar diliyorum.

Saygılarımla...
efoja isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efoja(37)

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2010 #8
Başarılar.
tulips isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tulips

Grafiker / İstanbul

Alt 10-02-2010 #9
ya aslında ben çalışmanıza bayıldım ama,küçük yazılarda zemin üzerinde beyaz rengin okunmasında sıkıntı var sanki.bol şanslar gerçekten hoş olmuş..

RealKiss

Grafiker / Uşak

Alt 10-02-2010 #10
ya aslında ben çalışmanıza bayıldım ama,küçük yazılarda zemin üzerinde beyaz rengin okunmasında sıkıntı var sanki.bol şanslar gerçekten hoş olmuş..
Teşekürler.. Boyut olarak Billboard seklinde tasarladigimiz icin okunmasında bir problem olmuyor sanki.. Sitede kücük göründügü icin okunmuyor sanırım.. Üzerine tıklayip büyük olarak acarsaniz daha net oldugunu görebilirisiniz :smile:

Fakat eğer seçilme gibi bir durumu olursa, üzerinde küçük değişiklikler yapılabilir zaten. O yaziyada hafif bir gölge atılabilir Sağlıklı bir yaşam ve dünya için; "Organik Tarım" -1
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları