Sahile vuran gizemli yaratık!!

Fotoğrafçılık - Sahile vuran gizemli yaratık!! Sponsorlu Bağlantılar Az önce bir haber sitesinde karşılaştım ilginizi çeker diye düşündüm. Çok ilginç bir hayvan! Sizce nedir bu yaratık? HABERİN TAM METNİ: ABD'nin New York eyaletine bağlı Montauk kıyılarına ...

daio isimli Üye şimdilik offline konumundadır

daio

Webmaster / Bursa

Alt 01-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Az önce bir haber sitesinde karşılaştım ilginizi çeker diye düşündüm. Çok ilginç bir hayvan! Sizce nedir bu yaratık?

HABERİN TAM METNİ:

ABD'nin New York eyaletine bağlı Montauk kıyılarına Temmuz ayı ortalarında vurduğu öne sürülen 'yaratık' hakkında değişik iddialar ortaya atılıyor.

13 Temmuz'da Jenna Hewitt adlı kadın tarafından fotoğrafı çekilen yaratığı gören en az 2 kişi daha olduğu belirtiliyor.

Yetkililerin bilinen herhangi bir tür canlıya benzemeyen yaratık hakkında yaptıkları açıklamalar tatminkar değil. Buna karşın internetteki sohbet odalarından şimdiden yaratığa ilişkin değişik iddialar ortaya atılmış durumda.

Kimileri yaratığın kabuksuz bir tür kaplumbağa olduğunu öne sürerken, bazı uzmanlar da son haftalarda Doğu Sahilleri'nin vuran fırtınalar sonucunda karaya vuran yeni bir tür deniz canlısı olabileceğini belirtiyor.

Komplo teorisyenlerine göre ise yaratık, Amerikan hükümetinin yürüttüğü gizli deneylerin bir ürünü. Yaratığın bulunduğu yerin yakınlarında hükümete bağlı bir hayvan deney laboratuarı olduğu ve yaratığın buradan kaçmış olabileceği iddia ediliyor.

Konuya şüpheyle yaklaşanlar ise fotomontaj olan resmin, yerel bir firmanın yeni reklam kampanyası olduğunu söylüyor.

Fotoğrafın çekilmesinden birkaç gün sonra sahile giden bir grup genç, geçtiğimiz gün, yaratığa ait olduğunu söyledikleri bir hayvan leşini bulduklarını açıkladı.

kaynak: Sahile vuran gizemli yaratık - HABER16 " Haberin Rengi Değişiyor..."
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

atalay43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atalay43

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 01-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
demin gazetede gördüm uzaylı mı acaba diyordu gazetede sanki kebap yapmışlar gibi kızarmış gibi duruyor çok ilginç
Bu mesajdan alıntı yap

daio

Webmaster / Bursa

Alt 01-08-2008 #3
Gerçekten çok enteresan sanki evrim geçirmiş bir kartal gibi duruyor? Sahile vuran gizemli yaratık!!
Bu mesajdan alıntı yap
dante isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dante

Grafiker / Samsun

Alt 01-08-2008 #4
Bence USO. (Unidentified Swimming Object) Sahile vuran gizemli yaratık!!

Şaka bir yana, hiçbir deniz canlısına benzetemedim. Kafası tarih öncesi yaratıklara benziyor.
Ayrıca ön kol (ya da ön bacak) eklemi deniz yaratıklarının tersine bükülmüş. Dolayısı ile kaplumbağa teorisi bana pek inandırıcı gelmedi.
Hoş bu boyuttaki bir fotoğraftan ne kadar doğru tespitler yapılabilir, o da ayrı konu.

Paylaşımınız için teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
atalay43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

atalay43

Öğrenci (Diğer) / Kütahya

Alt 01-08-2008 #5
ya arkadaşlar sanırım bunu cani insanlardan birisi yapmış bu bir kaplumbağa biraz araştırma yaptım da gugıl amcadan kabuğu kırılmış çıkarılmış sonra da bir yere terkedilmiş kaplumbağa büyük ihitimalle
Bu mesajdan alıntı yap

daio

Webmaster / Bursa

Alt 01-08-2008 #6
Haklısın ya o hiç aklıma gelmedi bak. Evet evet bu bir kaplumbağa. Bunu yapanlarda hiç vicdan yokmuş. Yazık hayvancağıza Sahile vuran gizemli yaratık!!
Bu mesajdan alıntı yap
young_designer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

young_designer

Grafiker / Ankara

Alt 01-08-2008 #7
çok ürkütücü durmuyomu tazmanya canavarına benziyo birkaç türün orak karışımı gibi birşey
Bu mesajdan alıntı yap
burakosar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burakosar

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 01-08-2008 #8
ya arkadaşlar sanırım bunu cani insanlardan birisi yapmış bu bir kaplumbağa biraz araştırma yaptım da gugıl amcadan kabuğu kırılmış çıkarılmış sonra da bir yere terkedilmiş kaplumbağa büyük ihitimalle
ilk baktıgımda aklıma gelen ılk seydı fakat on kollara veya bacaklara bakarsanız yengec eli gibi fark ettyseniz belkıde boyle bir kaplumbağa türü vardır ben bılmıyorum ama tahgmın edıyorum on kolları yengec eli gibi olan bır tür kaplumbağa türü oldunu sanmıyorum...
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
gizemli, sahile, vuran, yaratık