Sahin Erdemir Online Portfolio

Web Tasarımı - Sahin Erdemir Online Portfolio ...

erdemirs isimli Üye şimdilik offline konumundadır

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selamlar, kendi portfolyo sitem için bir tasarım çıkardım, yorumlarsanız sevinirim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Selim MERCANO isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeşim ilk yorum benden olsun çok şık olmuş
eline sağlık ama ekranda tam görünürmü acaba ? boyutu enlemesine büyük geldi ama
begendim ben Sahin Erdemir Online Portfolio bide arkadaslarında biz yokuz Sahin Erdemir Online Portfolio bak yorumluyoruz thanks yokmu Sahin Erdemir Online Portfolio
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #3
kardeşim ilk yorum benden olsun çok şık olmuş
eline sağlık ama ekranda tam görünürmü acaba ? boyutu enlemesine büyük geldi ama
begendim ben Sahin Erdemir Online Portfolio bide arkadaslarında biz yokuz Sahin Erdemir Online Portfolio bak yorumluyoruz thanks yokmu Sahin Erdemir Online Portfolio
Dostum "Sites" kısmında Grafikerler.Net diye verdim ama yorumlayanların hepsini tektek vermek biraz kastıracak hehehe Sahin Erdemir Online Portfolio

Teşekkür ederim kardeşim yorumun için. Öncelikle, siteyi tam ekran flash düşünüyorum. İmajın görünür hali 1110px, site içeriğinin konumlandığı genişlik 910px, yani içeriği kullanıcı her halukarda görecek, geriside arkaplan olduğu için en kötü ihtimalle yanlardaki maviliklerden 70px kadar kırpılacak (bildiğim kadarı ile, 1024x768 çözünürlük için kabul edilen max site genişliği 980px). Daha yüksek çözünürlüklerde bakıyorlarsa zaten problem yok o arkaplan daha da yanlara doğru devam edebiliyor..
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #4
Dostum "Sites" kısmında Grafikerler.Net diye verdim ama yorumlayanların hepsini tektek vermek biraz kastıracak hehehe Sahin Erdemir Online Portfolio

Teşekkür ederim kardeşim yorumun için. Öncelikle, siteyi tam ekran flash düşünüyorum. İmajın görünür hali 1110px, site içeriğinin konumlandığı genişlik 910px, yani içeriği kullanıcı her halukarda görecek, geriside arkaplan olduğu için en kötü ihtimalle yanlardaki maviliklerden 70px kadar kırpılacak (bildiğim kadarı ile, 1024x768 çözünürlük için kabul edilen max site genişliği 980px). Daha yüksek çözünürlüklerde bakıyorlarsa zaten problem yok o arkaplan daha da yanlara doğru devam edebiliyor..
tamam kardeşim sen bana bakma alınganlaştım buaralar Sahin Erdemir Online Portfolio
güzel olmus gercekten kardeşim bitince haber ver hitini arttıralım Sahin Erdemir Online PortfolioSahin Erdemir Online Portfolio
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #5
tamam kardeşim sen bana bakma alınganlaştım buaralar Sahin Erdemir Online Portfolio
güzel olmus gercekten kardeşim bitince haber ver hitini arttıralım Sahin Erdemir Online PortfolioSahin Erdemir Online Portfolio
sağolasın dostum, valla biter mii, işte ondan çok emin değilim, oturup tasarımı yapıyorum ama, iş kendi sitem olduğu için faaliyete geçirmek hayal oluyor biraz, bakalım bu sefer bir gaz var gibi, yaparım umarım...

kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Selim MERCANO(38)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #6
haydi erdem haydiiiiii tasarım zamanı şimdiiiiiii Sahin Erdemir Online PortfolioD hehehe oldumu Sahin Erdemir Online Portfolio
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-09-2008 #7
Çalışmanızda yakaladığınız renk tonu çok hoş.Gözümü küçük bir nokta takıldı.Dünya'daki ışığın geliş açısına göre süzülme yanlış olmuş gibi.Yani ışığın yoğun olduğu kısmın alt hizasında ışık azalmış.Işığın geliş yönünün ters tarafında kalmasına rağmen sol kısımda ise ışık süzmesi fazla gözüküyor.Aslında küçük bir detay.Kolay gelsin iyi çalışmalar.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 28-09-2008 #8
Site flash olucaksa güzel şeyler çıkacagını düşünüyorum,tasarımda güzel emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
el_chancho isimli Üye şimdilik offline konumundadır

el_chancho(29)

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #9
Şık ve yaratıcı olmuş her zaman ki gibi ama üst menu fontları biraz okunmuyor gibi belkide ingizlice terimler oldugu için ben cıkaramadım...emegine saglık kardeş
Bu mesajdan alıntı yap

erdemirs(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 28-09-2008 #10
Çok teşekkür ederim beğeni ve yorumlarınız için, değerlendirmeye çalışacağım...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
erdemir, online, portfolio, sahin