Şahinoğlu Koleji Broşür...

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Şahinoğlu Koleji Broşür... ...

ZUCKER isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 06-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ÖN...

ARKA...

A4 3 kırımlı broşür...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bence fontları değiştirmelisin canım.
Başlıklardaki "stroke efekti" biraz daha fazla ve farklı bir fonta uygulanmalı bence. Daha renkli ve somut bir görünüm kazanmalı diye düşünüyorum ve başlıklar siyah olsa? Yazı fontları da değişmeli, sanki Şahinoğlu Koleji Broşür...

Genel konsept çok hoş, tasarımda öyle... Ama üzerinde çalışarak daha iyisini çıkartıcak benim canım Şahinoğlu Koleji Broşür...

Ellerine ve emeğine sağlık Şahinoğlu Koleji Broşür...
Kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 06-08-2009 #3
Bence fontları değiştirmelisin canım.
Başlıklardaki "shadow efekti" biraz daha fazla ve farklı bir fonta uygulanmalı bence. Daha renkli ve somut bir görünüm kazanmalı diye düşünüyorum ve başlıklar siyah olsa? Yazı fontları da değişmeli, sanki Şahinoğlu Koleji Broşür...

Genel konsept çok hoş, tasarımda öyle... Ama üzerinde çalışarak daha iyisini çıkartıcak benim canım Şahinoğlu Koleji Broşür...

Ellerine ve emeğine sağlık Şahinoğlu Koleji Broşür...
Kolay gelsin...
Öncelikle yorumun için teşekkürler minik... Font için hiç uğraşmadım canım aramadım bile aklımda takılı kalan ve okul broşürlerine çok yakıştırdığım bi font... shadow efektide yok kiŞahinoğlu Koleji Broşür... stroke var...create layer yaparak tekrar stroke verdim biraz daha boyut kazansın diye...bu kadar cıvıl cıvıl rengin arasında da siyah başlıklar inan hiç güzel durmadı, çok sırıttı... çalışmayı tam olarak bitirmiş değilim tabiki yeniliklere fikirlere önem veriyorum değerlendirmeye alırım kuzucuk...
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-08-2009 #4
Öncelikle yorumun için teşekkürler minik... Font için hiç uğraşmadım canım aramadım bile aklımda takılı kalan ve okul broşürlerine çok yakıştırdığım bi font... shadow efektide yok kiŞahinoğlu Koleji Broşür... stroke var...create layer yaparak tekrar stroke verdim biraz daha boyut kazansın diye...bu kadar cıvıl cıvıl rengin arasında da siyah başlıklar inan hiç güzel durmadı, çok sırıttı... çalışmayı tam olarak bitirmiş değilim tabiki yeniliklere fikirlere önem veriyorum değerlendirmeye alırım kuzucuk...
Acele ile yazmışım düzelttim Şahinoğlu Koleji Broşür... Şahinoğlu Koleji Broşür... O kadar cıvıl cıvıl ki, bu çalışmaya da yakışan bu olacaktır; ama gözüm biraz odak noktası aradı, çalışmanın havasını değiştirecek. Anlatamadım, neyse Şahinoğlu Koleji Broşür... Böyle de güzel, bitmediğini biliyorum. Eminim netice olarak güzel şeyler çıkacak... Kolay gelsin canımŞahinoğlu Koleji Broşür...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 06-08-2009 #5
kunu başlığımın altında bunu yazmak istemezdim ama yapılan her iyi yada kötü eleştiriye açığım ben... eksi rap verseniz bile bunu dürüstce ve adam gibi yapmanızı beklerdim...kişi kendinden bilir işi... türkçeyi batırıyoruz batırmasınada iğrenci insan nasıl "iyrenç" yazar tek kelime yorum yapmadan... yazık ya istesen ben verirdim sana seve seve...

Denizcim teşekkür ederim canım bu yorumumun arasında kaybolmasın dedim cevabın...cıvıl cıvıl değil kuzum "iyrenç"...Şahinoğlu Koleji Broşür...
Bu mesajdan alıntı yap

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 06-08-2009 #6
Konu başlığımın altında bunu yazmak istemezdim ama yapılan her iyi yada kötü eleştiriye açığım ben... eksi rap verseniz bile bunu dürüstce ve adam gibi yapmanızı beklerdim...kişi kendinden bilir işi... türkçeyi batırıyoruz batırmasınada iğrenci insan nasıl "iyrenç" yazar tek kelime yorum yapmadan... yazık ya istesen ben verirdim sana seve seve...

Denizcim teşekkür ederim canım bu yorumumun arasında kaybolmasın dedim cevabın...cıvıl cıvıl değil kuzum "iyrenç"...Şahinoğlu Koleji Broşür...
Meyve veren ağaç taşlanır =)
Canım boşver sen, Tp önemli birşey değil... Senin kocaman yüreğin var o yeter, güzel şeyleri sindiremeyen, içini dökmekten çekinen, o kadar korkak insanlar var ki... Ben veririm canıma Tp önemli mi sanki, tıpkı böyle saçma sapan çocukca bir hareket yapan, ÖNEMSİZ insan kadar önemsiz birşey... Şahinoğlu Koleji Broşür... Bırakalımda EGOsunu tatmin etsin yazık, yapabileceği başka birşey yok çünkü Şahinoğlu Koleji Broşür... Kendisine ve EMEĞE SAYGIsı yok ki; Türkçemize olsun...

Ellerine ve emeğine sağlık tekrardan Şahinoğlu Koleji Broşür... Şahinoğlu Koleji Broşür...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 06-08-2009 #7
Meyve veren ağaç taşlanır =)
Canım boşver sen, Tp önemli birşey değil... Senin kocaman yüreğin var o yeter, güzel şeyleri sindiremeyen, içini dökmekten çekinen, o kadar korkak insanlar var ki... Ben veririm canıma Tp önemli mi sanki, tıpkı böyle saçma sapan çocukca bir hareket yapan, ÖNEMSİZ insan kadar önemsiz birşey... Şahinoğlu Koleji Broşür... Bırakalımda EGOsunu tatmin etsin yazık, yapabileceği başka birşey yok çünkü Şahinoğlu Koleji Broşür... Kendisine ve EMEĞE SAYGIsı yok ki; Türkçemize olsun...

Ellerine ve emeğine sağlık tekrardan Şahinoğlu Koleji Broşür... Şahinoğlu Koleji Broşür...
Güzelim benim giden puanlarla bi işim yok biliyosun... ben birinin çalışmasını sevmediysem söylerim...ama bu şekilde değil tabiki... meyve veren ağaç taşlanır ama o meyveleri ben yedirmesinide bilirim... neyse... cahil cuhelayla uğraşacak kadar vaktim yok benim...öperim yanaklarından...Şahinoğlu Koleji Broşür...1:
Bu mesajdan alıntı yap
grafikerkartal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafikerkartal

The Legend ;)

Grafiker / İstanbul

Alt 06-08-2009 #8
ellerine sağlık kurumsala uygun neşeli bi çalışma olmuş Şahinoğlu Koleji Broşür... tebrik ederimŞahinoğlu Koleji Broşür...
Bu mesajdan alıntı yap

ZUCKER

Grafiker / Samsun

Alt 12-08-2009 #9
ellerine sağlık kurumsala uygun neşeli bi çalışma olmuş Şahinoğlu Koleji Broşür... tebrik ederimŞahinoğlu Koleji Broşür...
Teşekkür ederim arkadaşım benim... :angel: Kurumsal renkleri çok güzeldi başka türlü bişey gelmedi aklıma da oan...ama şimdi üzerinde baya bi değişiklik yaptım...onuda paylaşıcam en yakın zamanda...
Bu mesajdan alıntı yap
aarslana isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aarslana

Webmaster / İstanbul

Alt 03-07-2014 #10
güzel bir çalışma olmuş
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları