şahmeran

Serbest Çalışmalar - şahmeran Sponsorlu Bağlantılar evimde bulunan şahmeran tablosundan esinlenerek yaptım buda Mersin ilinin Tarsus ilcesinde bulunan şahmeran heykeli Efsaneye göre o zamanki kralın kızı hamamda yıkanırken Şahmeran onu izler ve hamama düşer ...

şahmeran
efsunlu_kizz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

şahmeran

Alt 27-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şahmeran

evimde bulunan şahmeran tablosundan esinlenerek yaptım

şahmeran

buda Mersin ilinin Tarsus ilcesinde bulunan şahmeran heykeli
Efsaneye göre o zamanki kralın kızı hamamda yıkanırken Şahmeran onu izler ve hamama düşer kralın kızının muhafızları Şahmeranı öldürür ve bu hamama Şahmeran hamamı adı verilir gidip görmüş biri olarak duvarda kan izleri var
Ve yine rivayete göre Şahmeranın öldüğünü diger yılanlar bilmiyordur öğreniklerinde tarsus halkını öldürmeye geleceklerdir
Tabi Şahmeran adına bir çok efsaneler vardır benimki sadece tarsus halkından dinlediğim şahmeran
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kasta095 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kasta095(34)

Grafiker / Yurtdışı

Alt 27-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çok güzelşahmeran ellerine sağılık. Ama resim daha büyük olsa tam detayları görebilirdik.
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 27-05-2008 #3
çok güzelşahmeran ellerine sağılık. Ama resim daha büyük olsa tam detayları görebilirdik.
tsk ederim kastacımda daha büyük yüklemeye çalıstıkca program hata veriyor herhalde bağlantımdan kaynaklanıyor
Bu mesajdan alıntı yap
fairylike isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fairylike(35)

Ressam / İstanbul

Alt 28-05-2008 #4
yine döktürmüşsün efsunlu kızz çok güzel olmuş eşim mersinli kaç kere mersine gittim ama bu heykeli hiç görmedim ya da gördüm dikkat etmedim hikayesi de çok ilginç şaşırdım .bi de mersini bilirim derimşahmerankolay gelsinn
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2008 #5
yine döktürmüşsün efsunlu kızz çok güzel olmuş eşim mersinli kaç kere mersine gittim ama bu heykeli hiç görmedim ya da gördüm dikkat etmedim hikayesi de çok ilginç şaşırdım .bi de mersini bilirim derimşahmerankolay gelsinn
tsk ederim fairylike bu heykel tarsusta bende gidip göressie kadar hep kadın sanardım Şahmeranı ama heykeli erkek şahmeran
Bu mesajdan alıntı yap
deryakrcp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

deryakrcp

Grafiker / Ankara

Alt 28-05-2008 #6
Şahmeran efsanelerinin hiçbirini bilmemekle beraber küçükken gördüğüm yerde yani resimlerini gördüğümde korkardım. Kafası insan aslında bir yılan... ürkünç gelirdi. Ama senin şahmeranın şirin olmuş efsunlu arkadaşım.
Eline sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2008 #7
Şahmeran efsanelerinin hiçbirini bilmemekle beraber küçükken gördüğüm yerde yani resimlerini gördüğümde korkardım. Kafası insan aslında bir yılan... ürkünç gelirdi. Ama senin şahmeranın şirin olmuş efsunlu arkadaşım.
Eline sağlık...
mitolojik efsaneleri severim benimki evimde asılı duran vitray çalısmasından esinlenerek yaptığım bir çalısma ki genelde de böyledir Şahmeran resimleri şahmeran
tsk ederim
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-05-2008 #8
eline sağlık canım güzel olmuş
Bu mesajdan alıntı yap

efsunlu_kizz

Hiç Biri / İstanbul

Alt 28-05-2008 #9
eline sağlık canım güzel olmuş
tsk ederim canım bu arada en kısa zamanda kalemi alıp elime karakalem çalısmaya başlayacam şahmeran
Bu mesajdan alıntı yap
Yasemin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yasemin(34)

Belgisiz Sıfat

Grafiker / Kocaeli

Alt 28-05-2008 #10
en kısa zamanda başla canım geç kalmışsın daha başlamadınmı kaç gün oldu konuşalı:surprised: merakla bekliyorum çalışmalarını
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
şahmeran