Sahre kebap burger tabela çalışması

Tabela, Billboard, Raket Pano Vb. - Sahre kebap burger tabela çalışması ...

Alt 15-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Çok mu sade olmuş acaba?? Işıklı pleksi olacak...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 15-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mehmet bu tür işlerden çok anlamam ama biraz sade geldi banada.
Eline sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #3
banada sade geliyor Sahre kebap burger tabela çalışması Işıklı olacağı için resim kullanmak istemiyorum.Arkadan ışık vurunca soluk çıkıyor resimler.
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #4
Resim ekleme her kebap firmasının tabelasında yemek fotoğrafları olacak diye bir kural yok.
Tabele nihayetinde eğer resimleri çok isterlersede giriş kısımlara dijital baskı ile eklemeler yapabilirler ....
Ayrıca firma baş harf ile son harfinde uzaman mavi şeritleri elim ile kapattımda daha hoş göründü gözüme ve font seçiminde de ısrarlımısın bilmiyorum
Bu mesajdan alıntı yap
Erkal COŞKUN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Erkal COŞKUN

Grafiker / Ankara

Alt 15-05-2009 #5
Bir öneri...
Kemerin eğimine uygun elips şeklinde yapsan nasıl olurdu acaba, daha şık duracağını düşünüyorum. Böyle dikdörtgen biraz klasik kalmış.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #6
Resim ekleme her kebap firmasının tabelasında yemek fotoğrafları olacak diye bir kural yok.
Tabele nihayetinde eğer resimleri çok isterlersede giriş kısımlara dijital baskı ile eklemeler yapabilirler ....
Ayrıca firma baş harf ile son harfinde uzaman mavi şeritleri elim ile kapattımda daha hoş göründü gözüme ve font seçiminde de ısrarlımısın bilmiyorum
mavi şeritleri kapatınca çok boş gozukuyor fontta ısrarlıyım Sahre kebap burger tabela çalışması

Bir öneri...
Kemerin eğimine uygun elips şeklinde yapsan nasıl olurdu acaba, daha şık duracağını düşünüyorum. Böyle dikdörtgen biraz klasik kalmış.

Öneri için teşekkürler aynı öneriyi bizde yaptık sayın müşterimize kendileri saçma olur dedi Sahre kebap burger tabela çalışması bizde peki dedik Sahre kebap burger tabela çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #7
Evet belirtildiği gibi sade gözükmekte ama ışıklı bir tabela diyosun ve resmi eklediğimde problem yaratır diyorsan haklısındır derim boğabilir,emeğine sağlık mehmetSahre kebap burger tabela çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #8
he olumlu bir yorum geldi teşekkürler İlker hemen mail atıyorum şimdi Sahre kebap burger tabela çalışması
Bu mesajdan alıntı yap
crazyglad isimli Üye şimdilik offline konumundadır

crazyglad

Grafiker / İstanbul

Alt 15-05-2009 #9
Biz olumsuz yorum mu yaptık iyi öyle olsun bakalım daha sana yorum morum yok Sahre kebap burger tabela çalışması
Zaten alınganım büğünlerde iyi yaptın
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 15-05-2009 #10
ben öyle demek istemedim yahu Sahre kebap burger tabela çalışması sen yanlış anladın
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları