Sahsi Kartvizit Calismasi Haluk ARTUK

Deneme Çalışmalar - Sahsi Kartvizit Calismasi Haluk ARTUK Sponsorlu Bağlantılar Kendim icin hazirlamis oldugum bir kartvizit calismasidir.. Tamami ile kendi tasarimimdir hir bir yerden alinti degildir..Degerlendirmeler icin simdiden herkese tesekkür ederim... iyi paylasimlar......

sha isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-05-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendim icin hazirlamis oldugum bir kartvizit calismasidir.. Tamami ile kendi tasarimimdir hir bir yerden alinti degildir..Degerlendirmeler icin simdiden herkese tesekkür ederim... iyi paylasimlar...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

timsah_sg isimli Üye şimdilik offline konumundadır

timsah_sg

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
basıldığında yazıların okunulabilirliliği konusunda şüphem var ancak tasarım olarak fena değil
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-05-2009 #3
Klavyenizin [COLOR="Red"]"Ş" [/COLOR]tuşu çalışmıyor sanırım.

Arkasında ki sis havası oldukça (siyah tonlatı ile) ön planda olduğu için, adres kısımlarınında geleceğini düşündüğümüzde yazılarınız karmakarışık görünecektir.
Derlemenizde fayda var diye düşünüyorum.
Emeğinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-05-2009 #4
Klavyenizin [COLOR="Red"]"Ş" [/COLOR]tuşu çalışmıyor sanırım.

Arkasında ki sis havası oldukça (siyah tonlatı ile) ön planda olduğu için, adres kısımlarınında geleceğini düşündüğümüzde yazılarınız karmakarışık görünecektir.
Derlemenizde fayda var diye düşünüyorum.
Emeğinize sağlık.

evet klavyemde Ş tusu olsa calisir fakat almanca klavye kullandigim icin almanyada pek kullanilamayan bir harf o yüzden bu sekilde yazmak zorundayim.. yorum icin tesekkür ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 08-05-2009 #5
ben ne iş yaptığınızı merak ettim, dövmecilik? heavy metal müzik mağzası?
literatürde "kiç" olarak tanımlanabilir bir çalışma. arkadaki kurşun lekeler ne kadar güzelse bunu kullanım biçiminiz o kadar çirkin malesef. anlaşılması, okunması zor bir iş.

Mesela adam 85X55cm metal bir plakanın kenarlarını küçük daireler şeklinde kesiyor, tam ortasına 5.5 punto ismini yazıyor, kalan bilgileri arkasına basıyor.

ama o 5.5 puntoluk isim sizinkinden daha kolay okunuyor.
Tabi amacınız kartı verdiğiniz kişinin kafasını karıştırmaksa onu bilemem Sahsi Kartvizit Calismasi Haluk ARTUK

iyi çalışmalar...

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-05-2009 #6
ben sizin kic dediginiz literatürünüzü bilmiyorum, ayrica ne metalciyim ne tenekeci.. ben kendi capinda photoshop ile ugrasan biriyim. yaptigim seye saygi göstermeni beklemyiorum ,sonucta zaman harcamis karsinizda kisi ama eminim bunada saygi göstermeni beklemek kendi adima saygisizlik olur.. tesekkür ederim yorumlarin icin ...
Bu mesajdan alıntı yap
Grafink isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Grafink(38)

Clone Trooper

Sanat Yn. / İzmir

Alt 08-05-2009 #7
yani sabahtan akşama kadar çöpkutusunu tekmeleyen bi sokak çocuğu da emek harcıyor. Saygı duyup bu gürültüye katlanır mısınız?

yazdığım şeyler, yapmak istediğiniz şeyin nası olması gerektiğiyle, sizin bunu anlama tercihiniz karakterinizin nasıl olduğuyla ilgili...

kartviziti niye basıyorsunuz? ne amaçlıyorsunuz? sizin çalışmanız buna yanıt veriyor mu?
zaten veriyor diyosanız lütfen bastırın herkes çok beğenecek eminim

Out of the code, into the fire...

Bu mesajdan alıntı yap
makbulecelik34 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

makbulecelik34(30)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #8
arkadaşım emegine sağlık ma genellikle biz tasarımcılar kartvizitte daha okunur ve sade şeyler tercih ederiz yapılan tasarım öncelikle göz yormamalı emegin ve bizimle paylaştıgın için teşekkür ederim ama sakın yanlış anlama kötü değil sade olsa daha iyi olur... kolay gelsin tasarımlarının devamını bekliyoruz Sahsi Kartvizit Calismasi Haluk ARTUK
Bu mesajdan alıntı yap

sha

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-05-2009 #9
asLa yanlis anLamam sonucta ben sadece bu kartviziti yaparken sadece gözüme hos göründügü icin sizlerle paylasmak istedim tabikide sizlerin yorumlari benim icin önemli ben bunu is olarak icra etsem tabikide dedigin gibi gözü yormayacak fontlar kullanirim , formatina uygun yapmaya calisirim ,degerlendirmen icin tesekkür ederim..
Bu mesajdan alıntı yap
Dilara GENÇYILMAZ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dilara GENÇYILMAZ(27)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-05-2009 #10
Öncelikle siz kimsiniz ne iş yapıyorsunuz ? .. Bu kartviziti cüzdanına atan biri çıkardığında.. Kimin kartı diye hatırlayacak bu kartı?.. Siz önce bunu cevaplayın ona göre yorum yapayım?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları