Şahsi Logo Çalışmam (Yotumlarınızı Bekliyorum) Direk Tasarım

Logo Tasarımları - Şahsi Logo Çalışmam (Yotumlarınızı Bekliyorum) Direk Tasarım Sponsorlu Bağlantılar Şahsi Logo Çaşışmam... Yarumlarınızı Bekliyoum....

jixx1903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

jixx1903

Öğrenci (Grafik) / Kayseri

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Şahsi Logo Çaşışmam...

Yarumlarınızı Bekliyoum.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Satın jixx1903... Sizi bir kez daha Forum Kurallarını Okumaya Davet.. ediyorum. başlıklarınıza dikkat edin, konuları açtığınız yere dikkat edin..
Bu mesajdan alıntı yap
frocktal isimli Üye şimdilik offline konumundadır

frocktal

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 08-02-2009 #3
Bu logo mevcut bir logo sadece logotype kısmı yeni üretilmiş, o da olmamış.
Bu mesajdan alıntı yap
the_one isimli Üye şimdilik offline konumundadır

the_one

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-02-2009 #4
Direk Tasarım...
İki ok işareti ve iki farklı yönü gösteriyor.Çalışamanın ismiyle çelişen bir amblem.!
Yer-yön şekilleri kullanılan çalışamaları değerlendirirken bu detayları gözden kaçırmamak gerekiyor.Bu şekillerin nasıl kullanıldığı, firmanın bulunduğu sektör ile ilişkisini, firma ismiyle bütünleyici bir anlam oluşturup oluşturmadığı ve çalışmada mantıksal olarak hangi mesajı verdiği.
Örneğin bir sigorta şirketi, banka, ya da yatırım uzmanlığı ile ilgili bir firmaya logo hazırlarken, insanları etkilemek için olumlu bir etki bırakmalısınız.Logonuz "güven, istikrar, dinamizm" gibi duyguları harekete geçirmeli.Eğer aksi yönde kişi logoya baktığında karamsar, olumsuz, endişe verici bir hisse kapılırsa size itibar etmeyecektir.Sanırım bu ne size logoyu yaptıran firmanın ne de sizin istediğiniz bir sonuçtur.
Bir şahsi logo için çok genel bir anlatım oldu ama sanırım logoyu inceleyen arkadaşlar için faydalı, doğru mesajlar verebilmişimdir.
Kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
bekliyorum, calismam, direk, logo, sahsi, tasarim, yotumlarinizi