Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit

Kartvizit Tasarımları - Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar bu işe yeni başlamış bir grafikerim ve ilk olarak kendime kartvizit yapmam gerekli diye düşündüm. Sade ve şık olmasına özen gösterdim. Acımasız yorumlarınızı beklemekteyim Saygılarımla, Mustafa KARA...

MustafaKARA isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MustafaKARA

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar bu işe yeni başlamış bir grafikerim ve ilk olarak kendime kartvizit yapmam gerekli diye düşündüm. Sade ve şık olmasına özen gösterdim. Acımasız yorumlarınızı beklemekteyim Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit

Saygılarımla,
Mustafa KARA
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

krallls42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

krallls42

Grafiker / Konya

Alt 13-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ben beğendim güzel çalışma olmuş. Tebrikler.
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaKARA

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #3
Yorumunuz için teşekkür ederim Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
vonwien isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vonwien

Eğitimci / Ankara

Alt 13-08-2010 #4
bencede çok başarılı tebrikler
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaKARA

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #5
Sağ olun, yorumlarınız için teşekkür ederim Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
reverse.angle isimli Üye şimdilik offline konumundadır

reverse.angle(33)

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #6
arka plandaki çizgiler benim gözlerimi çok yordu açıkçası. onun haricinde gayet başarılı duruyor.
Bu mesajdan alıntı yap
hayalci isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hayalci

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #7
ismin iki defa kullanılması gereksiz görünmekte kartın hedefi konumundaki kişi bu durumu yanlış yorumlayabilir. M.Kara ile Mustafa kara sanki farklı kişiler gibi görünmekte. arka fon için kullandığın çizger bi amaç taşımıyorsa hedef konumundaki kişi yoracaktır ve kartın okunulurluğunu kaybedecektir. Gectehaltın figür zemin ilişkisine ters bir durum yaratmış. Font seçimin iyi olmuş temiz duruyor. Tasarımdaki tek dengesizlik amaçsızca konulan grafik öğeler. iyi günler dilerim
Bu mesajdan alıntı yap
sednaaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sednaaa

Desinatör / İstanbul

Alt 13-08-2010 #8
tebrik ederim.. bence en önemli unsur yaratıcı ve farklı şeyler üretebilmek.. siz bu işe yeni başlamış olsanızda görsel olarak yetenekli olduğunuza inanıyorum.. çok beğendim.. devamını dilerim..
Bu mesajdan alıntı yap

MustafaKARA

Grafiker / İstanbul

Alt 13-08-2010 #9
İyi ve kötü eleştirileriniz için teşekkür ederim, zaman geçtikçe kendimi geliştirecem.
Bu mesajdan alıntı yap
tuberdbk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tuberdbk

Webmaster / İstanbul

Alt 16-08-2010 #10
ellerinize saglık gayet başarılı.. Şahsım Adıma Tasarladığım Çift Taraflı Kartvizit
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları