Şahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ

Kartvizit Tasarımları - Şahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ ...

Manyaq isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 30-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendime Yaptığım kartvizit çalışmaları En çok tercih edileni bastırcam tabi basabilecek az matbaa varŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZBenim seçimim 1 çalışma.Manyak yazısını açıklayayım kullandığım bi nick nedense cok ilgimi cekiyor ondan kartvizit arkalarında kullandım eleştirilerinizi bekliyorumŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
1
2
3
4
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

freediz isimli Üye şimdilik offline konumundadır

freediz

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
2 ön ve 4 arka gayet sade olduğu kanaatindeyim. Anlatılmak istenen 2 ön de daha ön planda bence ayrıca laminasyon olarak renk krosuna gofre veya lak uygulanırsa daha güzel olur emeğinize sağlık Şahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #3
kartvizitinizde manyak mı yazacak :S?
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #4
evt. beni tanıyan bilir neden yazdığımıŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #5
:P Şahsen kartvizitinde manyak yazan birini müşteriler ne kadar ciddiye alır merak ediyorum..Ha tutarsa işine yarıyacağına eminim, ama tutmama aşamasını dikkatlice düşünmenizi ziya piyasa içinde kaybedilecek isim sizin nüfusunuzda yazan isim olacaktır..
Ben kartlarınızı beğenmedim..Kutu tasarımları yapıyorsunuz, alternetifler düşünmelisiniz..
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 31-01-2009 #6
:P Şahsen kartvizitinde manyak yazan birini müşteriler ne kadar ciddiye alır merak ediyorum..Ha tutarsa işine yarıyacağına eminim, ama tutmama aşamasını dikkatlice düşünmenizi ziya piyasa içinde kaybedilecek isim sizin nüfusunuzda yazan isim olacaktır..
Ben kartlarınızı beğenmedim..Kutu tasarımları yapıyorsunuz, alternetifler düşünmelisiniz..
benim söyleyeceklerimi yeteri kadar ifade etmiş...
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #7
o kartvizitler müşterilere vermek için değil tabiki benim hatam belirtmedimŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
sadece kutu tasarımı değil matbaa oldugu için kurumsal kimlik,katalog,broşür vs. gibi tasarımlarda yapıyorum.Ama müşterilere tabiki bole seyler yapmıyorum:smile:
Bu mesajdan alıntı yap
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 31-01-2009 #8
evt. beni tanıyan bilir neden yazdığımıŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
sizi tanıyan bilirse neden yazdığınızı hangi akla hizmet kartvizit bastıracaksınız şahsınıza?
zaten bilen biliyorsa?
yada bilmeyenlere bu karti verirseniz kartın arkasına bakan "kim bu manyak" diye önünü de okur diyemi düşündünüz?
Bu mesajdan alıntı yap

Manyaq(26)

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #9
solediğim gibi bunu işle alakalı kullanmıcam yakın olduklarıma vericem. ben 17 yasındayım arklarıma felan vericem ondan benm için pek bi sorun yok manyak yazmasının.Benim buraya koyma amacımda hangisi daha cok benilceği ustunde yazanlar hakkında eleştirileriniz değil.Beğenmiyorsanız creedwar arkadaşımız gibi beğenmedim diebilirsiniz.
hepinize teşşekkür ederimŞahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
cekirdek isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cekirdek(42)

Grafiker / Bursa

Alt 31-01-2009 #10
eline sağlık Manyaq çalışmaların güzel... diğer çalışmalarınıda takip ediyorum :handshake:
1. kart benim hoşuma gitti ama ön ve arka renk yeşilin aynı tonu olsa daha hoş olacak veya yeşil değilde başka renk çalışmasıda yapabilirsin... örneğin %100 magenta ve siyah bu tarz çalışmalarda daha ön plana çıkar Şahsıma Ait Kartvizit Çalışmalarım Abdurrahman YILMAZ
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
abdurrahman, ait, calismalarim, kartvizit, sahsima, yilmaz