Şaka Center Afiş Çalışması

Afiş Tasarımı - Şaka Center Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Slm arkadaslar bu afiş bakkal ve marketlerin camlarına yapışacak sizce uygun mu? 1:...

DigitalArtist isimli Üye şimdilik offline konumundadır

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Dosya19

Alt 26-08-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Slm arkadaslar bu afiş bakkal ve marketlerin camlarına yapışacak sizce uygun mu?Şaka Center Afiş Çalışması1:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 26-08-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
'Şaka Center' yazısı çok karışık olmuş..Onun haricinde amaca uygun olmuş bence..
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2009 #3
Böle çalışmayı eklemek bence uygun degil.Hem çalışmana hemde bizlere bence saygısızlık prtsc yaparak yorum istemeniz bence olumsuz benim gözümde çalışmanızı kaydetmek ve foruma eklemek bu kadarmı zor....

Bence dikkat etmelisiniz...
İyi forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap
vasili_zaitzev isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vasili_zaitzev

Grafiker / Konya

Alt 26-08-2009 #4
Fazla siyah gibi arkaplan ve biraz da karışık gibi.Daha renkli olabilir
Bu mesajdan alıntı yap
karantina isimli Üye şimdilik offline konumundadır

karantina

Hiç Biri / İstanbul

Alt 26-08-2009 #5
sanırım cıvıl cıvıl bir görüntü sağlamak istemişsiniz ama çok göz yorucu olmuş.Logoda ki renk seçimleri uyumsuz ve aşağıdaki çocuk fotoğraflarında dekupe sorunu var.Tekrar çalışmanızı öneririm.
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 26-08-2009 #6
'Şaka Center' yazısı çok karışık olmuş..Onun haricinde amaca uygun olmuş bence..
Teşekkürler

Böle çalışmayı eklemek bence uygun degil.Hem çalışmana hemde bizlere bence saygısızlık prtsc yaparak yorum istemeniz bence olumsuz benim gözümde çalışmanızı kaydetmek ve foruma eklemek bu kadarmı zor....

Bence dikkat etmelisiniz...
İyi forumlar...
önemli olan çalışmayı görmek deilmi? dediğiniz gibi zor bişe deil ama benim tarzım bu... bu şekilde ekliyorum...çalışmalırımın bazılarını saygısızlıkla ne alakası var anlamadım ....

Fazla siyah gibi arkaplan ve biraz da karışık gibi.Daha renkli olabilir
karışık olması resimleri müşterinin hepsini istemesinden dolayı ona bise yapamam belki ama zemin renginde oynaya bilirim

sanırım cıvıl cıvıl bir görüntü sağlamak istemişsiniz ama çok göz yorucu olmuş.Logoda ki renk seçimleri uyumsuz ve aşağıdaki çocuk fotoğraflarında dekupe sorunu var.Tekrar çalışmanızı öneririm.
dikkate alacam teşekkürlerŞaka Center Afiş Çalışması1:
Bu mesajdan alıntı yap
MiRaY GÜÇLÜ isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MiRaY GÜÇLÜ(29)

Grafiker / İzmir

Alt 26-08-2009 #7
önemli olan çalışmayı görmek deilmi? dediğiniz gibi zor bişe deil ama benim tarzım bu... bu şekilde ekliyorum...çalışmalırımın bazılarını saygısızlıkla ne alakası var anlamadım ....
Önemli olan çalışmayı tabiki görmek ben sizi acımasızca elleştirmek adına yada çalışmanıza kota koymak adına kesinlikle bu yorumu yapmıyorum ve buna da ihtiyacım yok...Tarzım diyorsunuz tabiki olabilir ben buna saygı duyarım ama Prtsc çalışmanızdaki asıl yorumuda etkiler DigitalArtist ' neden mi şöyle; yorum için fikir almak istediğiniz çalışma dimi !. Ama çalışma edrafında yoruma dait olmuyacak o kadar karışık şeyler varki bi yaptıgınız işin yorumunda etkiler ister istemez...

Başarılar ...
Kolay gelsin...
İyi Forumlar...
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 26-08-2009 #8
Önemli olan çalışmayı tabiki görmek ben sizi acımasızca elleştirmek adına yada çalışmanıza kota koymak adına kesinlikle bu yorumu yapmıyorum ve buna da ihtiyacım yok...Tarzım diyorsunuz tabiki olabilir ben buna saygı duyarım ama Prtsc çalışmanızdaki asıl yorumuda etkiler DigitalArtist ' neden mi şöyle; yorum için fikir almak istediğiniz çalışma dimi !. Ama çalışma edrafında yoruma dait olmuyacak o kadar karışık şeyler varki bi yaptıgınız işin yorumunda etkiler ister istemez...

Başarılar ...
Kolay gelsin...
İyi Forumlar...
Evet haklı olabilirsiniz olayın o boyutlarını hiç düşünmedim teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
black ghost isimli Üye şimdilik offline konumundadır

black ghost

Grafiker / İstanbul

Alt 07-09-2009 #9
Bana biraz karışık geldi ama güzel duruyor eline sağlık..
Bu mesajdan alıntı yap

DigitalArtist(30)

Grafiker / Kayseri

Alt 08-09-2009 #10
teşekkürler
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları