Şaka gibi iş ilanları

Graficafe - Şaka gibi iş ilanları ...

Şaka gibi iş ilanları
Yavuz Mamaç isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Yavuz Mamaç

Grafiker / İzmir

Şaka gibi iş ilanları

Alt 15-09-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İş ilanlarında dağdan kereste toplar gibi grafiker arama dengesizliği sanırım hiç bitmeyecek. 25 TL'ye logo, 15 TL'ye etiket, 100 liraya wep sitesi (wep diyor wep) ... vb. vb. Yakında ki muhtemeldir, "eleman arıyoruz, logo çizecek, üstüne her logo için 15 TL verecek, bizim yol yemeğimizi karşılayacak... portfolyosunu geliştirecek işte daha ne?" ilanlarıyla karşılaşırız.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

tabelareklam isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tabelareklam

Webmaster / İstanbul

Alt 29-05-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
bu gibi ilanlara sadece ölücüler talip olur. boşverin siz Şaka gibi iş ilanları
Bu mesajdan alıntı yap
yazarcizer isimli Üye şimdilik offline konumundadır

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 25-08-2016 #3
Bu platformda (hadi "çöplük" deyip de ürkütmeyelim şimdi) doğru dürüst ilan/işveren hiç görmedim, yoktur ve bulamazsınız!..
Nitekim halis "şey evlatları" ile tıka basa dolu, ahlâken çoktan bitik bir ülkeden başkası da beklenemez; malzeme bu, yani yersen!..
Öyleyse binlerce kez lanet, sonsuz nefret ile sakının!
https://forum.donanimhaber.com/m_96871092/tm.htm
Bu mesajdan alıntı yap

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 26-08-2016 #4
" Söylenen sözleri hiç kimse üstüne almıyor artık! " dedi biri.
" Altında kalmamak için! " dedi diğeri.

Her gün bu kirli ve kanlı gösteriyi izleyip, birbirlerine 'Yahu ne oluyor bu dünyaya?' diye soranlar, direksiyonda sizin parmak izleriniz yok mu sanıyorsunuz?

Kendini dünyanın en temiz, en ahlaklı, en bilinçli, en donanımlı, en iyi kalpli, en insan, en demokrat, en adil, en hakkaniyetli insanı zannetmedeki ısrarımızın çoğu zaman hiçbir somut nişanesine sahip değiliz.

İnsanlık bir ders olsaydı, çoğumuz devamsızlıktan kalırdık!

'Hayat'larımızı yok etmek, çürütmek, kirletmek, nefes alınamaz ve yaşanmaz hale getirmek için ne kadar çok şey yaptığımızı sıralamaya kalksak, sonunu getirmeye ömrümüz yetmez.

Belki tarih boyunca daha kötü şeyler yaşanmıştır yeryüzünde ama kötülük hiç bu kadar sıradanlaşmamış, kötülükten kişi başına düşen pay hiç bugünkü kadar büyümemişti!

Suçları sabit olmasın diye, sürekli aralarında suçlarını değiştiriyor bu devrin insanları!

" Heyhat " diye bağırdı meczup, " günahlar insanlardan tövbe ediyor! "

Başkası bize sormasın ama biz mümkünse iki yakamızdan tutup ara sıra kendimize soralım:
Ben kendimi ne zannediyorum?

Meziyetse eğer, tek bir ortak meziyetimiz vardı: Böyle olacağı çok belli olan bütün bu şeylerin böyle olacağını hiç beklemiyorduk!

Bizim en büyük eksikliğimiz, sebepsiz ' tamam 'lığımız!

Dikkatlice bakarsak bu zamanın temel sıkıntısının, kendi fütursuz ' bence 'lerinde boğulan insanlar olduğunu anlayabiliriz.

(Gökhan Özcan)
Bu mesajdan alıntı yap

yazarcizer

Grafiker / Kocaeli

Alt 27-08-2016 #5
"Şey evladı" enflasyonu, çığ gibi:

"hepsini silmişsiniz 10tl yazdım 10bin lira yazmıssınız olmazki!!"
http://www.grafikerler.net/ucretli-p...r-t146622.html
Bu mesajdan alıntı yap