Şaka (!)

Graficafe - Şaka (!) ...

Şaka (!)
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Şaka (!)

Alt 03-05-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sevgili Hakkuş,

Mektubunu aldım. Gelmesi ne denli sevindiriciyse de okuduklarım o denli üzücüydü... Demek askere gittiğinden beri çavuşun size, özellikle de sana yapmadığı kalmamış. "Suçum olsa yanmam" diyorsun. Sana inanıyorum dostum. Olur olmaz seni dövdüğüne göre, yazdığın gibi o herif asker ocağına yakışmayan sadistin teki... Sen sivilken ağzına kötü söz almazdın. Adamın beşiğinden mezarına kadar nesi varsa içinden sövdüğüne göre gerçekten çok sinirlenmişsin. Ama haklısın. Ben de olsam ondan nefret ederdim. Oysa hepiniz aynı vatanın evladısınız. Neden ayırım yapıp en ağır işleri sana yaptırıyor ki???.. Senin gibi aklı başında, sorumluluklarının bilincinde olan insana böyle davranmak için çok adi birisi olmalı. Zaten "Adinin teki" demişsin. Neyse Hakkuş, vatan borcu bu... Her şeye, insanlıktan uzak olan çavuşuna bile katlanıp, vazifeni yerine getirmelisin. Sen yine elinden geldiğince iyi asker olmaya çalış. Beni de mektupsuz burakma. Mektupları dışardan yollamakla iyi ediyordun. Çavuş iti okursa bir de mektuplar için dayak yersin sonra.

Özlemle gözlerinden öperim.
__Dostun Recai__
.................................................. .....

Ulan Recai iti,

Ben sana ne zaman mektup yazdım da o Allahın belası mektubu gönderdin?? Mektuplarımızın okunduğunu bildiğin için bu adiliği yaptın di mi köpek?? Senin yüzünden gül gibi çavuşumun bana yapmadığı kalmadı. Tonla dayak... Bir hafta da hapis cezası yedim çavuş beni bölüğün önüne çıkarıp "KARŞINIZDA ORDUMUZUN EN ŞEREFSİZ ASKERİ DURUYOR." dedi. Ne dediysem senin nasıl adi bir yaratık, mektubunun da o eşşek şakalarından biri olduğuna inandıramadım. Bir daha mektup falan yazma... Zaten, ilk izne gelişimde ellerini un ufak edeceğim. Bir kaç yıl eline kalem alamayacaksın. En kısa zamanda başına bir kaza gelmesini, sürüm sürüm sürünmeni dilerim.

__Hakan__

Merhaba Hakkuş,

Yanında olamadığım, sorunlarını ve acılarını paylaşamadığım için kahroluyorum. Mektuplarını okudukça içim kan ağlıyor. Manyak çavuş iyice azdı ha... Vay sadist vay... Bir de adam bilip çavuş yapmışlar. Böylelerinin eline hiç yetki vermemeli... Sonra ne oldum delisi oluyorlar. "Sivil olsam yapacağımı bilirdim" diyorsun. Ama haklısın Hakkuş. Sinirlerine hakim ol.. Askerlikte üste saygısızlık olmaz. Adama askerliği bitirtmezler vallahi... Uyma o hayvana dostum. Zor ama sayılı günler gelir geçer. Buralar bildiğin gibi.. Eksikliğini hep hissediyoruz. En güzel günler seninle olsun...

__Kardeşin Recai__

Recai denen hayvan,

Lan sana hayvan demek iltifat, hayvanlara hakaret olur, oğlum sen çıldırdın mı? Çavuş fıttırdı... Adamın bir ağzıma yapmadığı kaldı. "Yazmadım konutanım." diyorum, yemin billah ediyorum dinlediği yok. Ah ulan eşşoğlueşşek yaktın beni... Askerliğim şimdiden bir ay uzadı. Her gece tuttuğum 8-5 nöbetleri, günde yalnız başıma tam teçhizat 20 km. koşu, iki çuval ıspanak ayıklamak imanımı gevretiyor. Yeter artık Recai!... Şakanın çıkacak suyu muyu kalmadı. Cımcılık oldu. Bu gidişle biraz zor ya, izne gelirsem kendine kaçacak delik ara. Tüm kemiklerini kıracağım.

Allah belanı versin...
__Hakan__

Hakkuş'cuğum,
Yooo, yazdıklarına inanamıyorum. Bu kadarı da olmaz ama... Artık o şerefsiz çavuşun sana yaptıklatını insan yapmaz. Nedir bu eşşoğlueşşeğin sana çektirdiği? Yani afedersin ama insan sokaktaki uyuz ite bile daha iyi daha merhametli davranır. Bak Hakkuş, sakın benden gerçekleri saklama, yoksa görevden mi kaytarıyorsun? Eninde sonunda ikiniz de bu vatanın evladısınız. Böyle yapması için ya kafadan sakat ya da soysuz olmalı.. Ne diyeyim Hakkuş? Sabredeceksin. Allah sevdiği kuluna çektirirmiş. Seni de seviyor olmalı ki çavuş gibi bir namussuzu başına bela diye salmış.

__Candostun Recai__

Recai soysuzu stop!
Sayende askerliğim bitmeyecek stop!.. Firar ettim stop!.. Seni parçalamaya geliyorum stop!..

Böyle dostunuz varsa, düşmana ihtiyacınız olmaz. Şaka (!)
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

kurbaa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kurbaa(29)

Yrd. Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Şaka (!)Şaka (!)Şaka (!) Harikaymış yaa, iyi ki bu kadar şaka sever arkadaşlarım yookŞaka (!)
Çook teşekkürler paylaşım için...
Bu mesajdan alıntı yap
özgüll isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özgüll

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-05-2010 #3
İyi cesaretmiş Recai'ninki. Şaka (!)

Teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
g.ecglr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

g.ecglr(30)

Özel

Hiç Biri / İstanbul

Alt 04-05-2010 #4
Cengo balıkesirdeydi de mi? Şaka (!) Şaka (!) Şaka (!) Şaka (!)
bir örnek almak lazım bundan Şaka (!)
Bu mesajdan alıntı yap
skyfox isimli Üye şimdilik offline konumundadır

skyfox

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 04-05-2010 #5
Teşekkürler arkadaşlar. Şaka (!)

Adresi neydi c3ng0'nun? Şaka (!)
Bu mesajdan alıntı yap
lucasgursaka isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lucasgursaka

Forumdan Uzaklaştırıldı

Grafiker / İzmir

Alt 05-05-2010 #6
çok güzelmiş ya Şaka (!)D eline sağlık güzel paylaşım Şaka (!)D
Bu mesajdan alıntı yap
berglakin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

berglakin(35)

Forumdan Uzaklaştırıldı

Hiç Biri / İzmir

Alt 05-05-2010 #7
paylaşım için teşekkurler Şaka (!)
Bu mesajdan alıntı yap
demoN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

demoN(29)

Grafiker / İstanbul

Alt 05-05-2010 #8
Çok ağır bir şaka olmuş yaŞaka (!) Paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 11-05-2010 #9
Höh yani Şaka (!). Hayır balıkesirde değilim ben Şaka (!)DŞaka (!)

Teşekkürler arkadaşlar. Şaka (!)

Adresi neydi c3ng0'nun? Şaka (!)
Bizim oranın adresi yokmuş Şaka (!)

Arkamdan neler dönecekmiş ama ucuz yırtımış sanki Şaka (!) ama bu mektup olayını arkadaşıma yapcam ben Şaka (!)DŞaka (!)
Bu mesajdan alıntı yap
ma®tin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ma®tin

O®jinal

Hiç Biri / İzmir

Alt 11-05-2010 #10
süper paylaşım skyfox çok güldüm yaa. Şaka (!)DŞaka (!)
ne dersiniz biz de cengo'ya yazalım mı böyle bir mektup. Şaka (!)DŞaka (!)DŞaka (!)DŞaka (!)D
adresi bulma kolay ben hallederim. Şaka (!)

Dizlerimin üstünde yaşamaktansa, ayaklarımın üstünde ölmeyi tercih ederim...

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları