Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma

Graficafe - Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma Sponsorlu Bağlantılar Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine ...

Dorukhan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dorukhan

Arı Üye

Hiç Biri / İstanbul

Alt 09-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Aslında sana bunu okumaman gerektiğini taa başlığı yazarken söyledim ama beni dinlemiyorsun bak hala devam ediyorsun okumaya, galiba birşeyler öğrenebileceğini sanıyorsun fakat havanı alırsın. Çünkü bu yazıda işine yarar bir şey yok..Tekrar tekrar etmeme rağmen hala okuyorsun!

Büyük ihtimalle sorunlu bir insan olmalısın sen, insanların okumaması için bir yazı var burada ve sen buna aldırmadan okuyorsun Bu işten ne zevk aldığını sorabilir miyim sana? Çok Merak ediyorum,
başka işin yok mu senin?

Okuma bu yazıyı Bak hala okuyor, Allahım ya Vakit varken şunu okumayı bırak işine gücüne bak Burada hayatını değiştirecek bişey mi arıyorsun? Okumaya devam ederek beni sinirlendirdiğinin farkında mısın? Okumasana yav

Yok yok sen adam olmazsın İnsana bi kere laf söylenir Okuma dediysek okuma işte Tabi sallayan kim? Bu yazıda hiçbi şey yok vakit kaybı valla benden söylemesi Yeter yav okuma işte İşine gücüne git Git gez dolaş hayatını yaşa ya Üff sıkıldım ha Ne bekliyorsun hala bu anlamsız yazıdan? Mesaj vermemi mi bekliyorsun?

İyi hadi kazandın Artık sıkıldım çünkü İşte mesajın:
“Sigara sağlığa zararlıdır”
Umarım başın göğe ermiştir

Yasaklar her zaman ilgi çeker ve kısıtlanmış alanlara serbestçe girip özgürce davranmak daima zevklidir

Yaaaa…Öylemiymiş..hıh..

Hem yarasın, hem yarabandı..

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Büşra Giritoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Büşra Giritoğlu(28)

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
haha nerden buldun bunu yaSakın Bu Sayfayı Açıp Okumabaşlığı görür görmez okudum vallaSakın Bu Sayfayı Açıp Okuma
Bu mesajdan alıntı yap
SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 09-06-2009 #3
Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma))))) hemde büyük bi merakla okudum walla Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 09-06-2009 #4
Aslında bu konuyu buraya açarken harika bir olay yakalattırdınız. Çoğumuz bunun farkında olmayabiliriz. Reklam çalışmaları ve alanlarının büyük çoğunluğu soru cümleleri ve yasaklarla kendilerini çekerler ve hedef kitlenin çoğuna ulaşırlar. Bilmeyenlere güzel bir örnek verdiniz. Paylaşımınız adına teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
gunesinkizi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gunesinkizi

Grafiker / İstanbul

Alt 09-06-2009 #5
Bu yazıda hiçbi şey yok demenize rağmen bence sonunda çok güzel bir mesaj var...paylaşım için teşekkürler.
Bu mesajdan alıntı yap
dnzbrcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dnzbrcn

Grafiker / Adana

Alt 09-06-2009 #6
oldumu şimdi canım sigara çekti yak bi tane dahaSakın Bu Sayfayı Açıp Okuma
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2009 #7
sakın okuma yazınca hepimizin merak konusu oldu heyecanla okudum Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma aslında her yasak şey de böyle dikkatimizi çekmiyormu Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma paylaşım için teşekkürler çok güzeldi.
Bu mesajdan alıntı yap
SERAP BİRCAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SERAP BİRCAN

Grafiker / Konya

Alt 09-06-2009 #8
Arkadaşlar yasak olan şeyler galiba tek biz bayanların dikkatini çekiyo galiba çok belli ettik Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma
Bu mesajdan alıntı yap
dnzbrcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dnzbrcn

Grafiker / Adana

Alt 09-06-2009 #9
Arkadaşlar yasak olan şeyler galiba tek biz bayanların dikkatini çekiyo galiba çok belli ettik Sakın Bu Sayfayı Açıp Okuma
hakkaten bakanlar hep bayan heralde:giggle:
Bu mesajdan alıntı yap
C3ng0 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

C3ng0

Grafiker / Ankara

Alt 09-06-2009 #10
Erkek adam yapma denilen şeyi yapmaz Sakın Bu Sayfayı Açıp OkumaDSakın Bu Sayfayı Açıp OkumaD:P
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları