Sakin

Afiş Tasarımı - Sakin Sponsorlu Bağlantılar Photoshop CS3'te Sakin grubunun "Hayat" Albüm arkada kapağındaki eksik tasarımı tamamlayıp Sakinfan sitesi için istek üzerine yapmıştım.Yazı stilleri de dahil olmak üzere tasarımın tüm katmanları tarafıma aittir ve ...

Sakin
hakankurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakankurt(32)

Webmaster / İzmir

Sakin

Alt 20-04-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sakin

Photoshop CS3'te Sakin grubunun "Hayat" Albüm arkada kapağındaki eksik tasarımı tamamlayıp Sakinfan sitesi için istek üzerine yapmıştım.Yazı stilleri de dahil olmak üzere tasarımın tüm katmanları tarafıma aittir ve hiçbir brush kullanılmamıştır.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 20-04-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu bir afiş tasarımımıdır?
Bu mesajdan alıntı yap
hakankurt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hakankurt(32)

Webmaster / İzmir

Alt 20-04-2009 #3
elbet. parça için Sakin grubunun isteği üzerine yapılmıştır.
Takvim, banner ve stil portföylerinden bir kare diyelim.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 22-04-2009 #4
açıkçsı karikatür gibi bir çalışma duruyor.Hani öğenciyken resim defteri alırdıkta en arka sayfasında reklamlar olurdu onun gibi SakinTelleri bile var belki ondan dolayı benzetmişimdir.
Bu mesajdan alıntı yap
lovies isimli Üye şimdilik offline konumundadır

lovies

Grafiker / İstanbul

Alt 24-04-2009 #5
açıkçsı karikatür gibi bir çalışma duruyor.Hani öğenciyken resim defteri alırdıkta en arka sayfasında reklamlar olurdu onun gibi SakinTelleri bile var belki ondan dolayı benzetmişimdir.
Aynı düşüncedeyim Sakin hep bakardım resım defterlerının arkasına ne bu bu nedır derdım kendı kendıme hiç bir zaman cevap veremezdim.şimdide aynı durumdayım,yanlızca dıyeceklerım sunlardan ıbaret biraz daha üzerinde durmalısın yapmak istediğini düşünerek kurguluyarak aklındakılerini ekrana yansıtmalısın çok sade olmuş. Emeğine Sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 24-04-2009 #6
elbet. parça için Sakin grubunun isteği üzerine yapılmıştır.
Takvim, banner ve stil portföylerinden bir kare diyelim.
Kısa ve çarpıcı bir metnin, sade ve resimle beraberliği afişin temel kavramıdır. Afiş, reklam ya da propaganda yapmak, bir oyun, sergi, ürün ve benzerlerinin duyurulmasında kullanılır. Aynı zamanda güzel sanatlarda bir daldır.

sizin çalışmanızı afiş kategorisinde görmenizde afiş unsurlarının hangisi yer alıyor peki?
Bu mesajdan alıntı yap

Kapat
Şifremi Unuttum?