sakız kutusu tasarımı

Deneme Çalışmalar - sakız kutusu tasarımı ...

sakız kutusu tasarımı
MESUTargun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MESUTargun

Öğrenci (Diğer) / İzmir

sakız kutusu tasarımı

Alt 30-11-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

final ödevi olarak sakız kutusu ambalaj tasarımı yapmam gerekiyor ama bir türlü nasıl bir tasarım yapacağımı belirleyemedim. sakız adı baloncuk. sizce ne yapabilirim?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizemp isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizemp

Grafiker / İstanbul

Alt 01-12-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
çocuk, sakızı balon yapıp şişirsin, balon devasa olsun kafasının iki üç katı kadar, yerden havalandırsın bunu. Bir kaç çocuk (ya da yetişkin de olur aslında) çizebilirsin bu şekilde.
Açık mavi bir gökyüzü, çimenler, renkli çiçekler, ağaçlar arka planda. "baloncuk" bunu çağrıştırdı bana.
Aşağıdaki linkte biraz yakın birşey varsakız kutusu tasarımı Ama benim kast ettiğim balon daha küçük tabisakız kutusu tasarımı.
http://3.bp.blogspot.com/-8JB8Ru5iOC...Q/s1600/13.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
MESUTargun isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MESUTargun

Öğrenci (Diğer) / İzmir

Alt 01-12-2014 #3
teşekkür ederim iyi fikir ama daha basit bişey olabilirse daha iyi olur benim için
Bu mesajdan alıntı yap
Value isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Value

Hiç Biri / İstanbul

Alt 02-12-2014 #4
çocuk, sakızı balon yapıp şişirsin, balon devasa olsun kafasının iki üç katı kadar, yerden havalandırsın bunu. Bir kaç çocuk (ya da yetişkin de olur aslında) çizebilirsin bu şekilde.
Açık mavi bir gökyüzü, çimenler, renkli çiçekler, ağaçlar arka planda. "baloncuk" bunu çağrıştırdı bana.
Aşağıdaki linkte biraz yakın birşey varsakız kutusu tasarımı Ama benim kast ettiğim balon daha küçük tabisakız kutusu tasarımı.
http://3.bp.blogspot.com/-8JB8Ru5iOC...Q/s1600/13.jpg
Kapadokya geldi aklıma, sporsor kapadokyalı mı yoksa? Ha sponsor yoktu pardon!

teşekkür ederim iyi fikir ama daha basit bişey olabilirse daha iyi olur benim için
Köşelerinden kırparsan daha basit bir fikir çıkacaktır sakız kutusu tasarımı

Ödev senin sorumlulundaysa başkalarının fikirlerinden faydalanmak yerine, seçtiğin konuyla alakalı çalışmalara göz gezdirip daha özgün bir çalışma çıkarmaya çaba göstermeni öneririm.

Kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap
kaoline isimli Üye şimdilik offline konumundadır

kaoline

Grafiker / İstanbul

Alt 09-12-2014 #5
Kesinlikle value ye katiliyorum, burada muhim olan senin ne fikir ortaya atacagin. Is dunyasina atilinca zaten istisare edecegin ekibin icinde olacaksin.

Sana tavsiyem sade bi tasarim uretmendir. sakız kutusu tasarımı her zaman ise yarar.
Bu mesajdan alıntı yap