Saklıkent Dergisi Kapak ve Afiş Çalışması

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Saklıkent Dergisi Kapak ve Afiş Çalışması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Milli Eğitim Müdürlüğümüz için hazırlamış olduğum derginin kapağını da içeren afiş çalışmamı sizlerle paylaşıyorum. Yorumlarınızı eksik etmeyiniz...

hilmicekic isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 01-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Milli Eğitim Müdürlüğümüz için hazırlamış olduğum derginin kapağını da içeren afiş çalışmamı sizlerle paylaşıyorum.
Yorumlarınızı eksik etmeyiniz
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

iksir isimli Üye şimdilik offline konumundadır

iksir(39)

Grafiker / Konya

Alt 01-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dergi kapağı da afiş de hoşuma gitti. Gayet sade ve anlaşılır. Başarılar...
Bu mesajdan alıntı yap
özzlemm isimli Üye şimdilik offline konumundadır

özzlemm

Grafiker / Ankara

Alt 01-06-2009 #3
başarılı olmuş.elinize sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
postaki isimli Üye şimdilik offline konumundadır

postaki(38)

Hiç Biri / İzmir

Alt 01-06-2009 #4
Dergi kapağı ve afiş çalışman için emeğine sağlık diyorum, ama minicik bir önerim var.
Daha da dikkat çekmesi açısından, derginin tamamını değilde aynı perspektifte kalarak aşağıdan giriş yapsa paspartuna ve biraz daha büyük olsa ve ilk o göze çarpsa diye naçizeni bir öneri benim ki. Umarım anlayışla karşılarsınız.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-06-2009 #5
Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz.
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Alt 02-06-2009 #6
Dergi kapağı da afiş de hoşuma gitti. Gayet sade ve anlaşılır. Başarılar...
Teşekkür ederim.

başarılı olmuş.elinize sağlık
Teşekkür ederim.

Dergi kapağı ve afiş çalışman için emeğine sağlık diyorum, ama minicik bir önerim var.
Daha da dikkat çekmesi açısından, derginin tamamını değilde aynı perspektifte kalarak aşağıdan giriş yapsa paspartuna ve biraz daha büyük olsa ve ilk o göze çarpsa diye naçizeni bir öneri benim ki. Umarım anlayışla karşılarsınız.
Teşekkür ederim. Ne demek tabi anlayışla karşılayacağım. Sanırsam şu sol tarafta oynayan "grafik tasarım dergisi" reklamı gibi diyorsun. çok güzel olurdu valla.

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınız düzeltilmiştir. Lütfen bundan sonraki konularınızda daha dikkatli olunuz.
Teşekkür ederim düzeltme için. Keşke tecrübeli bir grafiker olarak yorumlarını da esirgemeseydin.Saklıkent Dergisi Kapak ve Afiş Çalışması
Bu mesajdan alıntı yap

hilmicekic

Eğitimci / Van

Dosya19
Alt 02-06-2009 #7
Kusura bakmayın aynı mesaj iki defa gitti sanırsam...
Bu mesajdan alıntı yap