Salı günü grafik ve fotograf bolumunde mülakata gırıcem YARDIM !

Grafik Tasarımcıların Soru ve Sorunları - Salı günü grafik ve fotograf bolumunde mülakata gırıcem YARDIM ! Sponsorlu Bağlantılar Selam arkadaslar mülakat hakkı kazandım salı gunu gırıcem. Mülakatta neler cıkabılır, zormudur bılgı verırsenız sevnırım kendıme elle çizim konusunda guvenmıyorum fazla ama ugrasırsam yapabılcegımı dusunuyorum ama programla herşeyi ...

gokmenatess isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gokmenatess

Grafiker / Kayseri

Alt 21-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Selam arkadaslar mülakat hakkı kazandım salı gunu gırıcem. Mülakatta neler cıkabılır, zormudur bılgı verırsenız sevnırım kendıme elle çizim konusunda guvenmıyorum fazla ama ugrasırsam yapabılcegımı dusunuyorum ama programla herşeyi yaparım tek sorun EL ÇİZİMİM .
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

emlcnsu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

emlcnsu

Öğrenci (Grafik) / Ankara

Alt 24-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mülakat hakkı kazandın ama bu mülakata bir iş yerinde mi bir üniversite sınavında son aşamada mı gireceksin ? Her yere göre farklılık gösterecek bir durum bu daha açık belirtirsen daha çok yardımcı olabiliriz
Bu mesajdan alıntı yap