salon

Cinema 4D - salon ...

salon
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

salon

Alt 16-02-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

ARKADAŞLAR BOŞ VAKTİMDE YAPMIŞ OLDUĞUM SALON TASARIMI
YORUMLARINIZ BENİM İÇİN DEĞERLİDİR.

http://a1202.hizliresim.com/u/j/2s1k0.jpg
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

namasteeee isimli Üye şimdilik offline konumundadır

namasteeee

Hiç Biri / İstanbul

Alt 16-02-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Elinesağlık
Bu mesajdan alıntı yap
FUNDA FN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

FUNDA FN

Özel

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2012 #3
çok hoş salon
Bu mesajdan alıntı yap
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 16-02-2012 #4
Eline sağlık dostum yalnız naçizane gözüme bir iki nokta takıldı .Örneğin yer kaplaması ve koltuklar ..Yer çok bos geldi bana ve koltuklar üzerinde biraz daha çalışılabilir diye düsünmekteyim.
Bu mesajdan alıntı yap
AlmilaS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlmilaS

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2012 #5
Genel olarak gerçekten hoş ve vauuww dedirtiyor. Ama detaylar için birkaç şey söylemek isterim. (tabi bu detaylar işiniz için önemli midir, mesleğiniz nedir bilmiyorum)
- Plazma biraz daha ince uzun dikdörtgen olmalı
- koltuklar sert hatlı olmuş rahat görünmüyor. sırt ve kollukları biraz daha geniş ve yumuşak görünebilir.
- koltuk önlerindeki cam zigonlar oturunca ayak vurur hissi uyandırıyor, koltukların yanına alınıp, halı biraz daha büyütülebilir.
- siyah renk kitaplıkta ve halıda çok sert durmuş, koyu kahve daha iyi durabilir. (kahve uyguladıysanız ekranım yüzünden olabilir)
- sehpa altındaki gri kaide de çizgili ahşap denenebilir. gri salondaki hiç bir renge uyumlu değil.
- TV'ye bakan koltuk daha uzun görünebilir ve salonun bize doğru olan büyük boşluğu 2 tane kahve rengi armut koltukla doldurulabilir.
- duvardaki saat daha büyük bir saat olabilir. Böyle bir salonda kimse küçül bir saat asmaz kanımca salon
ellerinize sağlık, kolay gelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 16-02-2012 #6
muss çok şanslısın ki AlmilaS daha ışık konusuna değinmemiş bile salon
Bu mesajdan alıntı yap
muss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

muss

Grafiker / İstanbul

Alt 16-02-2012 #7
Genel olarak gerçekten hoş ve vauuww dedirtiyor. Ama detaylar için birkaç şey söylemek isterim. (tabi bu detaylar işiniz için önemli midir, mesleğiniz nedir bilmiyorum)
- Plazma biraz daha ince uzun dikdörtgen olmalı
- koltuklar sert hatlı olmuş rahat görünmüyor. sırt ve kollukları biraz daha geniş ve yumuşak görünebilir.
- koltuk önlerindeki cam zigonlar oturunca ayak vurur hissi uyandırıyor, koltukların yanına alınıp, halı biraz daha büyütülebilir.
- siyah renk kitaplıkta ve halıda çok sert durmuş, koyu kahve daha iyi durabilir. (kahve uyguladıysanız ekranım yüzünden olabilir)
- sehpa altındaki gri kaide de çizgili ahşap denenebilir. gri salondaki hiç bir renge uyumlu değil.
- TV'ye bakan koltuk daha uzun görünebilir ve salonun bize doğru olan büyük boşluğu 2 tane kahve rengi armut koltukla doldurulabilir.
- duvardaki saat daha büyük bir saat olabilir. Böyle bir salonda kimse küçül bir saat asmaz kanımca salon
ellerinize sağlık, kolay gelsin.

öncelikle çok teşekkür ederim yorumlar için söylediklerinize katılıyorum en yakın zamanda değişiklikleri yapım tekrardan sizlerle paylaşmak isterim..
Bu mesajdan alıntı yap