Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum

Logo İstek - Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum Sponsorlu Bağlantılar şampiyon madeni yağ ve gresler logosunun vektörel çizimini bulamayorum.lütfen bana yardımcı olurmusunuz ?...

Konu Kapatılmıştır
gamzegemen1907 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 21-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

şampiyon madeni yağ ve gresler logosunun vektörel çizimini bulamayorum.lütfen bana yardımcı olurmusunuz ?
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

harunirgin isimli Üye şimdilik offline konumundadır

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 21-09-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bu logoyu bulmanız biraz zor. Size tavsiyem firmanın internet sitesinden logosunu indirip (ben denedim png uzantılı) AI yada Corel de trace yapıp vektörele çevirmeniz. Zaten zor bir logo değil. Çizmeye kalksanız bile fazla vaktinizi almaz aslında..

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #3
teşekkürler harunirgin
bende öyle denedim ama yazıyı yapamıyorum ben daha çok yeni başladım bu işe deneyimim yok o yüzden bana detaylı anlatırmısınız corel 5 de çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #4
teşekkürler harunirgin
bende öyle denedim ama yazıyı yapamıyorum ben daha çok yeni başladım bu işe deneyimim yok o yüzden bana detaylı anlatırmısınız corel 5 de çalışıyorum.yardımcı olursanız çok sevinirim.

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 26-09-2012 #5
Şekli çizdiyseniz eğer yazıyı çizmeyin, zaten o font belli; Gill Sans MT. Sadece S nin alt kenarını mavi boyayacaksınız.

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 26-09-2012 #6
teşekkür ederim ilgilendiğiniz için...

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 26-09-2012 #7
Rica ederim. Takıldığınız bir yer olursa çekinmeyin sorun Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2012 #8
yaaa kusura bakmayın bu kadar basit birşey için zamanınızı almak istemem ama ben bu yazının mavi yerini yapamıyorum lütfen bana destek olunuz.

harunirgin

Grafiker / Sakarya

Alt 08-10-2012 #9
SAMPİYON yazdıktan sonra konvertleyin (Ctrl+Q)
Sonra S harfinin mavi olmasını istediğiniz yerinden bir çizgi çizin, çizgi yazının dışına taşsın. İçeride kalmasın yoksa kesmez.
Sonra önce çizgiyi ve SHFT tuşuyla yazıyı seçin ve yukarıda çıkan bölümde TRIM butonuna basıp kesme işlemini gerçekleştirin.
Tabi "Break apart"yapıp parçalamak gerekiyor. Bunun için de yazıya sağ tıklayıp "Break Curve Apart" (Kısa yolu Ctrk+K) deyin. (Bunu yapınca yazı formatından tamamen çıkacağı için mavi rengi yaptıktan sonra tekrar birleştirmemiz gerekecek. Yazıların boşlukları falan kaybolacak ama endişe etmeyin en son düzelteceğiz Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum )
Şimdi S nin sonundaki o parçanın ayrıldığını göreceksiniz. Ona istediğiniz mavi rengi verin.
Ve son olarak S harfi hariç diğerlerini seçin ve yukarıdan "Combine" (kısayolu Ctrl+L) yapın. Ve S harfini ve diğer yazıları da seçip gruplayın
İşlem tamam Şampiyon Madeni yağ ve Gresler logosu arıyorum

gamzegemen1907

Grafiker / İzmir

Alt 08-10-2012 #10
çok çok çok teşekkür ederim .
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Konu Kapatılmıştır