Samsung Reklamlarındaki fontlar

Fontlar - Samsung Reklamlarındaki fontlar ...

dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 04-02-2013 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar ekteki resimdeki fontun ne olduğunu biliyor musunuz ? Ayrıca bu fontun dışında neo sans fontu mudur bilemiyorum bir font daha var yardımcı olabilir misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

bweijk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bweijk

Grafiker / İzmir

Alt 05-02-2013 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Hocam neo sans değil bu... Hangi font olduğunu da bilemedim. Kusura bakma bu kadar yardımcı olabiliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
dddnnnsss isimli Üye şimdilik offline konumundadır

dddnnnsss

Eğitimci / Denizli

Alt 05-02-2013 #3
Hocam neo sans değil bu... Hangi font olduğunu da bilemedim. Kusura bakma bu kadar yardımcı olabiliyorum.
Teşekkür ederim ilginiz için bu fontun dışında bir font daha var dedim ona dikkat etmediniz sanırım. Resimdeki aradığım 1.font ve bu fontun dışında kullanılan bir font daha var o da aradığım 2.fonttur. (Neo sans a benzeyen bir font)

Edit: Şimdi araştırmalarım sonucu 2.font "isonorm font" olarak geçiyor bazı internet forumlarında
Bu mesajdan alıntı yap
RD3S1GN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

RD3S1GN

Sanat Yn. / Konya

Alt 18-02-2013 #4
samsung kurumsal işlerini yaptığım için.

font isonorm fontudur.
emin olun.
Bu mesajdan alıntı yap