Sanal Alem Sitesi için Logo

Logo Tasarımları - Sanal Alem Sitesi için Logo Sponsorlu Bağlantılar Daha ilk logo tasarımım... Photoshop hakkında hiçbirşey bilmiyorum.. Bir sitedeki Photoshop dersinden yaptım... Bunu da ek olarak öylesine yaptım; Yorumlarınızı Sabırsızlıkla bekliyorum...

Alt 31-08-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Daha ilk logo tasarımım... Photoshop hakkında hiçbirşey bilmiyorum.. Bir sitedeki Photoshop dersinden yaptım...
Bunu da ek olarak öylesine yaptım;

Yorumlarınızı Sabırsızlıkla bekliyorum Sanal Alem Sitesi için Logo

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

grafi10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafi10(32)

Grafiker / Amasya

Alt 31-08-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
üzerinde çalış eminim daha iyi şeyler çıkartacaksın sadece font ile biraz sade kalmıs ilginç geometrik şekil yada farkı kuşaklar ile zenginleştir bu arada logo için photoshop bana kalırsa dogru yer degil :S ii çalısmalar kolaygelsin.
Bu mesajdan alıntı yap
blueden isimli Üye şimdilik offline konumundadır

blueden

Hiç Biri / Konya

Alt 31-08-2008 #3
İlk olmalarına ragmen güzeller.
Bence 2.si hoş gözüküyor ama biraz daha birşeyler dene..
Kolay gelsin.
Bu arada sayın "grafi10 "sitede imzanın altında reklam vermek yasak.Forum kurallarını dikkatli okuyun.
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 31-08-2008 #4
herkesin bukadar çabuk ögreniyor olması gerçekten ilginçSanal Alem Sitesi için Logo Neyse siyah zemin üstüne beyaz ne koyarsanız koyun bu dikkat çekicidir..İlk olmasına ragmen font seçiminden büyüklü küçüklü harflere kadar ilgi çekici ama çok basit! Yazının altına verdiğin efekti daha yumuşat derim..
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 31-08-2008 #5
Yorumlar için çok teşekkür ederim.. Ben ilk önce logo kalıpları bulmaya çalışmıştım ve onların üzreinde çalışmayı düşünmüştüm fakat aradğım hiçbir yerde yoktu.. Sonra bir sitede Yazıya Hareketli Renk Eklemeyi buldum.. Hoşuma gitti.. Photoshop CS2'yi indirip bir baktım.. Güzel sonuçlar veriyormuş Sanal Alem Sitesi için Logo Sanal Alem Sitesi için Logo Sade olmasını istedim. Hem hoş görünüyor hem de benim şu an için yapabileceklerim bunlar.. Eğer Logo kalıbı gibi logo yapmaya yardımcı olacak araçlarınız varsa bana ö.m. ile yardımcı olabilirsiniz..

Başka Yorumları Bekliyorum...
Bu mesajdan alıntı yap
gommes45 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gommes45

Grafiker / İstanbul

Alt 01-09-2008 #6
biraz daha sadeleştirisen mesela yansımayı kaldır
daha güzel olacaktır
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 01-09-2008 #7
Ben bilerek yansıma yaptım Sanal Alem Sitesi için Logo Güzel görünüyor bence Sanal Alem Sitesi için Logo Sanal Alem Sitesi için Logo
Bu mesajdan alıntı yap
tugi isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tugi

Hiç Biri / Kocaeli

Alt 28-09-2008 #8
Ben bilerek yansıma yaptım Sanal Alem Sitesi için Logo Güzel görünüyor bence Sanal Alem Sitesi için Logo Sanal Alem Sitesi için Logo
yansıman iyi hoş ama çok fazla onu azalt bence nerede ise yazının kendisi ile aynı görüntüde
Bu mesajdan alıntı yap

Tags
alem, icin, logo, sanal, sitesi