Sanal Katalog

Kitap kapağı, broşür, menü vb. - Sanal Katalog Sponsorlu Bağlantılar Merhaba arkadaşlar. İnternet üzerinden ve multimedia cd halinde yayınlanacak olan bir katalog tasarımı yapmaya başladım. Tasarıma Photoshop ile başladım ama şu an içime bir kurt düştü. Acaba görüntü ...

Sanal Katalog
burn_10 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

burn_10

Fotoğrafçı / İstanbul

Dosya23

Sanal Katalog

Alt 21-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba arkadaşlar. İnternet üzerinden ve multimedia cd halinde yayınlanacak olan bir katalog tasarımı yapmaya başladım.

Tasarıma Photoshop ile başladım ama şu an içime bir kurt düştü. Acaba görüntü kalitesini artırmak amaçlı Corel'de mi tamamlasam diyorum. Sizce hangisi daha uygun olur?

Bir diğer isteğimde, bu katalog için elimde çok fazla materyal yok. Bu gibi materyalleri nereden sağlayabilirim?

Şimdiden Teşekkür Ediyorum. Saygılar...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

musti790 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

musti790

Öğrenci (Diğer) / Kilis

Alt 22-05-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Arkadaşım biraz geç oldu ama ben cevap vereyim Sanal Katalog Corel de o tür kataloglar için çalışman daha iyi olur.Çünkü Corel Vektörel bir programdır ve corel çalışmalarını resim olarak aldığında görüntü gayet iyi olur.Photoshop ise pixel tabanlı bir programdır Photoshopta yapmış olduğun çalışmalardaki yazıların bire pixellere ayrılır böylece yazmış olduğun yazılar net görüntülenmez.
Bu mesajdan alıntı yap