Sanal tur fiyatlandırması

Ticari Fotoğrafçılık - Sanal tur fiyatlandırması Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Piyasada yapılan sanal tur uygulamalarının piyasa fiyatları hakkında bilgisi olan var mı mesela 1 referans noktası şu kadar 5 referans noktası bu ...

electronwarrior isimli Üye şimdilik offline konumundadır

electronwarrior

Grafiker / İzmir

Alt 13-07-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var. Piyasada yapılan sanal tur uygulamalarının piyasa fiyatları hakkında bilgisi olan var mı mesela 1 referans noktası şu kadar 5 referans noktası bu kadar... gibi. teşekkürler. Konu açılmışmı diye aradım biraz ama bulamadım eğer daha önceden açılmışı varsa affola.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Arkeography isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Arkeography

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 05-12-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Selam arkadaşım, piyasada fiyatlar değişiyor. Nokta başı çalışan da var fix fiyata çalışanda. Ben bu işi yapıyorum nokta başı fiyat almıyorum. Genelde fix fiyat veriyorum, tabiki kafamda bir nokta hesabı oluyor ama hem müşterinin cebini yakmıyorum hemde kendim zarar etmiyorum. Ayrıca uzun zaman önce kendim sanal tur programıyla yaptığım amatör sitemde kampanya yapmıştım sadece İstanbul içine özel, sadece orada nokta fiyatlandırması yaptım. Siteme yada facebook sayfama bakmak istersen yazıyorum.
www.360derecegezelim.com
www.facebook.com/360 Derece Gezelim
Bu mesajdan alıntı yap