Sanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye Geneli

İş Arayan İlanları - Sanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye Geneli ...

xyzcoordinates isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xyzcoordinates

Sanat Yn. / Ankara

Alt 21-10-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Sanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Program/Seviye: Kullanacağım materyalleri (program vs.) ben belirlerim, programlar ucuz aletlerdir. Program bilmekle olmuyor her şey. İnternet ağzına kadar sanal kurslarla dolu, herkes program kullanmasını öğrenebilir.

İş deneyimi ve içeriği: Ne kadar saçma böyle bir başlığın bulunması. Ayrıca tasarım benim için iş veya görev değil, zevktir.

Çalışma Şartları: Yarı Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: Örnek çalışmalarımı niye göstereyim ki ? "Araklansın" diye mi ? Sanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye Geneli

İşle ilgili açıklama: Esnek çalışma saatlerime ayak uydurabilecek, paramı tam zamanı ve saatinde ödeyebilecek, kendisini art direktör sanmayan, her şeyi parayla çözemeyeceğini çok iyi bilen ve kendine güvenen işveren adayları emaillerini yazabilirler, değerlendireceğim.

NOT: İnternetten de iş gönderebilirsiniz, projeye inanırsam üzerinde tartışabiliriz.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-10-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Sanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye GeneliSanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye GeneliSanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye GeneliSanat Yönetmeni ve Görsel Tasarım Sanatçısı - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
xyzcoordinates isimli Üye şimdilik offline konumundadır

xyzcoordinates

Sanat Yn. / Ankara

Alt 19-07-2016 #3
ilan günceldir.
Bu mesajdan alıntı yap