Sanatevi Reklam Afişi

Afiş Tasarımı - Sanatevi Reklam Afişi ...

Sanatevi Reklam Afişi
ahmee4 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ahmee4(27)

Öğrenci (Grafik) / Trabzon

Sanatevi Reklam Afişi

Alt 11-05-2008 #1
Sponsorlu Bağlantılar

500 üzerinde sanatçı yetiştiren bir sanat evi için yapmış olduğum reklam afişi

Sanatevi Reklam Afişi

fotoğraflar ve soldaki fırça eski bir afişten taratılıp alındığı için kalitesi düşük gözükebilir. geri kalan herşey bana aittir. photoshop kullanarak yapıldı 70 * 100 boyutta beze basıldı.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Sonay Görkem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Sonay Görkem

ℂ⋆

Yrd. Grafiker / İzmir

Alt 11-05-2008 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
ellerine sağlık çok hoş olmuş fakat fırçanın üzerindeki yazılara biraz ışık versen sanat evini biraz daha göz önünde tutmuş olursun ? ..

genede çok başarılı.. kolay gelsin..
Bu mesajdan alıntı yap

ahmee4(27)

Alt 11-05-2008 #3
dediğim gibi fırça ve üzerindeki yazılar eski bir afişten taranarak alındığı için öyle gözüküyor.. orda Turkuaz'ın bugüne kadar kazandırdığı öğrencilerin bazılarının isimleri ve kazandığı okullar yazıyor.. çok küçük karakterde olduğu içinde fazla okunamıyor.. biraz aceleye geldiği için baştan yazma zamanımızda olmadı... logoya gelince dikkatin gitmesi gereken logo deil kazandırdıklarımız die düşünüor hocam Sanatevi Reklam Afişi onun için logoyu sade bıraktım Sanatevi Reklam Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 12-05-2008 #4
Merhaba,
Bu bir sanatevinin dışarıya bakan penceresi olacaksa veya olduysa vah o sanatevinin haline! Ben Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari okudum, hayatım resim yaparak, çizerek, fotoğraf çekerek vs. geçti ve gözlerime inanamıyorum. Bu görsel felaket, karmaşayı nasıl içinize sindirerek sunabiliyorsunuz?Turkuaz Sanatevi fırçayla karışmış, alttaki logolar karmakarışık olmuş, yazılar birbirine girmiş, 500 güzel yüz yazısı arapça gibi olmasının yanısıra havada kalmış, Michelangelo nun "i" sinin noktası yok, hiç bir yazı hiç bir yere hizalanmamış, renkler felaket...Gerçekten içler acısı üzgünüm...
Bu mesajdan alıntı yap

ahmee4(27)

Alt 12-05-2008 #5
Merhaba,
Bu bir sanatevinin dışarıya bakan penceresi olacaksa veya olduysa vah o sanatevinin haline! Ben Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimari okudum, hayatım resim yaparak, çizerek, fotoğraf çekerek vs. geçti ve gözlerime inanamıyorum. Bu görsel felaket, karmaşayı nasıl içinize sindirerek sunabiliyorsunuz?Turkuaz Sanatevi fırçayla karışmış, alttaki logolar karmakarışık olmuş, yazılar birbirine girmiş, 500 güzel yüz yazısı arapça gibi olmasının yanısıra havada kalmış, Michelangelo nun "i" sinin noktası yok, hiç bir yazı hiç bir yere hizalanmamış, renkler felaket...Gerçekten içler acısı üzgünüm...
çok özür diliyorum bu felakete tanıklık ettiğiniz için Sanatevi Reklam Afişi
hayatım unla olmasada kille heykelcikler yaparak, kompak makinemle fotoraflar çekerek ve yaşıtlarım sokakta birbirleriyle kavga ederken evde pc başında işe yarar şeyler yapmaya çalışarak geçti ve sanıyorumki 9 yılın üstüne ufakta olsa bişeyler çıkmaya başladı. Turkuaz Sanatevi "o" fırça ile bu günlere geldi, o logolar gözlerimizi kapattığımızda gördüğümüz şeyler oldu, simetriye bağlı kalmadan özgürlüğümüzü ifade etmeye başladık ve 500 GÜLÜMSEYEN yüz'ün bir parçası olmak için gece gündüz çalışmaya devam ettik.. arapça dediğin yazı el yazısı olup kağıt üzerinden taranarak alındığı için beğendiremedik sanırım Sanatevi Reklam Afişi olsun herkesin bi bakışı var Gülümsemekte Güzeldir Sanatevi Reklam Afişi Michelangelo'nun "i" si aslında var... afişin orjinal halinde okunaklı şekilde çıkıyor... sitede hızlı açılması için ufalttığımdan karakterinden dolayı çıkmamış olabilir saygı duyuyoruz Sanatevi Reklam Afişi
Yazıların biyere hizalanması gereği varmı acaba? böyle bir kuralmı var ? bence yok Sanatevi Reklam Afişi heryerde olduğu gibi renklerde tartışılmamalı bence Sanatevi Reklam Afişi
İçinizi acıttığımız için tekrar özür dileriz. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık Bölümü sizin gibi bir öğrenciye sahip olduğu için kendiye gurur duymalı Sanatevi Reklam Afişi
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #6
Yapılan yorumlar, özellikle profesyonel anlamda yapılıyorsa dikkate alınırsa önemlidir, alınmıyorsa da yine de işe yarayacağını düşünürüm, en azından buraya göz atan ve birşeyler öğrenmek isteyen kişiler bunlardan yararlanacaklardır.
Bu mesajdan alıntı yap
Selimsel isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Selimsel

Grafiker / Bursa

Alt 14-05-2008 #7
Eger Çiler Erbil benım tahmın ettıgım Çiler Hanım ise Bence onerılerını dıkkate almalısın.. Afişteki kargaşa olayına bende katılıyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #8
Eger Çiler Erbil benım tahmın ettıgım Çiler Hanım ise Bence onerılerını dıkkate almalısın.. Afişteki kargaşa olayına bende katılıyorum.

merhaba Sanatevi Reklam Afişi

Evet, doğrudur ve teşekkür ederim...

çiler
Bu mesajdan alıntı yap
Alt 14-05-2008 #9
hımm güzel olmuş ellerine saglıkk ama fotografarın çerçevesini biraz daha farklı yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap

ahmee4(27)

Alt 14-05-2008 #10
ben sanatçı aday adayı birisiyim. Her türlü eleştiriyi saygıyla kabul ederim ancak eleştiri var aşağılamak var. ben burda eleştiri değil direk olarak aşağılama gördüm.
Siz eğer bu işi iyi bilen, Marmara Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu birisiyseniz benim gibi kendini sanata adamış, Mimar Sinan Üniv. Grafik bölümüne hazırlanan ve sanatçı olmak için nerdeyse tüm sosyal hayatını geri plana atmış birisine patron değil bir abla gibi yaklaşmanız ve daha kibar eleştirilerde bulunmanız gerekir.

Avrupa bile bu yılı Mevlana yılı ilan etmişken sizin bu hoşgörüyle uzaktan yakından alakası olmayan mesajınız sizi sanatçıdan çok zanaatçı olarak gösteriyor.
Sanatçının hoşgörülü olması gerekmezmi ? Mevlana kim olursa olsun herkese hoşgörülü davranılması gerektiğini öğütlememişmi ?
Özürdiliyorum ancak ben size sanatçı diyemicem. Bu işi iyi yapıyor olabilirsiniz ancak zanaat olarak gördüğünüz açıktır.

Size hayatınızda başarılar diliyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
turkuaz sanat evi, turkuaz sergi