şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyor

Sonuçlanan İlanlar - şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyor ...

şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyor
asikum isimli Üye şimdilik offline konumundadır

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 06-08-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar şanlıurfada çalışacak 1000 tl maaş + ssk + ev-tümgün yemek + sigarası bizden olmak üzere yeni açılacak fotograf sütüdyomuza 1 bayan 1 bay eleman aranmaktadır aranan özellikler ise photoshop'u iyi bilmek ve sütüdyo çekimi
ilgilenenlerin :********* nolu telefonu aramaları veya mesaj atmaları kafidir.
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 06-08-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 06-08-2010 #3
GrafiKing |Grafik Tasarım Kralı
Aslında Herşey Hayal Gücümüze Bağlı...Siz Sadece Düşünün...
Eğer Freelance isterseniz photoshop'taki 6. yıl deneyimimle yardımcı olabilirim.Hızlı,Güvenilir,Tam Yeri Tam Zamanında İş Teslimi..
0541 269 0 109
İsterseniz Çalışmalarımı gönderebilirim.

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 07-08-2010 #4
halil kardeşim biz şanlıurfaya gelebilecek arıyoruz egerki şanlıurfaya gelip çalışabilirsen ne mutlu bize..
hllyyc isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hllyyc

Sanat Yn. / Gaziantep

Alt 08-08-2010 #5
malesef böyle bir şansım yok.Ama yakınım üniversitemi Adıyaman' da okuyorum. Yine de her türlü destekte bulunmaktan mutlu olurum şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyor
Tylcn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Tylcn

Öğrenci (Diğer) / Adana

Alt 08-08-2010 #6
benimde 5.yılım photoshopta ve fotoğrafçılık deneyimim var...
lise bitseydi gelirdim, lise 4 teyim yaz ve hafta sonları fotoğrafçı stüdyosunda çalışıyorum...Sigara kullanmıyorum, ama alırdım yine o sigarayı ustama yollardım içerdi şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyorD az ekmeğini yemedim...aradığınız ben olmasam da ekleyin, tanışmış oluruz...
istisn
İnşallah bulursunuz...
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 08-08-2010 #7
Şartlar güzel fotoğraf çekiminden anlasam talip olurdum açıkçası.

asikum

Grafiker / Şanlı urfa

Alt 11-08-2010 #8
şartlarımız güzel ama daha arıyan hiç olmadı şanlıurfada 1000 tl, ssk, ev, tümgün yemek, sigarası bizden photoshopcu aranıyor
tükenmezkalem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tükenmezkalem(32)

Hiç Biri / Yurtdışı

Alt 11-08-2010 #9
Enteresan gerçekten.
ferhatbilik isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ferhatbilik

Grafiker / İstanbul

Alt 11-08-2010 #10
stüdyo çekimi bilsem hemen gelirdim inan urfada yaşamak isterdim..
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları