sansiri grafik tasarım logom

Logo Tasarımları - sansiri grafik tasarım logom ...

sansiri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sansiri(41)

Grafiker / Muğla

Alt 08-02-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

bana en çok uyan logonun bu olduğuna inanıyorum ve umarım bana uğur getirir. kartvizitimde kullanmaya başladım bile birde sizlerden aldığım eleştirileri değerlendirmek isterim.

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 08-02-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Kullanıcı adınızı bilmeyen herkesin "ansiri" diye okuyacağı bir çalışma yapmışsınız. "S" harfi (yanılmıyorsam tavuskuşu çiziminiz)de biraz kaybolmuş. "S" harfine vurguyu daha iyi yapabilirseniz ve "S" ile "ansiri" arasındaki espası ayarlarsanız güzel bir iş çıkacak gibi.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
irm.art isimli Üye şimdilik offline konumundadır

irm.art

Grafiker / İzmir

Alt 08-02-2009 #3
Volkan Beye katılıyorum okunma sıkıntısı mevcut. Ayrıca bende grafikten öte çalışma seramik etkisi uyandırdı sansiri grafik tasarım logom
Bu mesajdan alıntı yap
damla1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

damla1(32)

Grafiker / İstanbul

Alt 08-02-2009 #4
arkadaşlara katılıyorum algıda sorun yaratıyor emeğinize sağlık...
Bu mesajdan alıntı yap
leeyukeen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

leeyukeen

Webmaster

Alt 09-02-2009 #5
S harfıne bıraz daha vurgu yapabilirsin
Bu mesajdan alıntı yap
Onur KARADAĞLI isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Onur KARADAĞLI(34)

Grafiker / İzmir

Alt 09-02-2009 #6
Volkan Beye katılıyorum okunma sıkıntısı mevcut. Ayrıca bende grafikten öte çalışma seramik etkisi uyandırdı sansiri grafik tasarım logom
Neden? Gerçekten anlam veremediğim bir şekilde bende de seramik firması çağrışımı yaptı :S çizim ve renk kullanımına lafım yok ancak bu etkiyi nasıl giderirsin bilemedim.. :worried:
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2009 #7
Neden? Gerçekten anlam veremediğim bir şekilde bende de seramik firması çağrışımı yaptı :S çizim ve renk kullanımına lafım yok ancak bu etkiyi nasıl giderirsin bilemedim.. :worried:
Tavuskuşu algısını sadecde renklerden anlayabiliyor olmak dışında çizilen kuşun kuğu ya benzemesi olabilir mi? Bu sebepten dolayıda kuğuyu logo olarak kullanan porselen tabak üreten bir işletme ile ilgili olabilir mi?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
onerim isimli Üye şimdilik offline konumundadır

onerim

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #8
Arkadaşların belirttiği "s"harfi vugusu dışında, bu güzel tasarımda siyah kaba geldi gözüme.Tabiki başka bir renkte uymaz ama %80-%70 siyahı denemenizi isterim. AYrıca s bölümündeki çizgileri daha kalın ve vugulu kuyruğa doğru incelen bir formda toparlarsanız "s" 'de ön plana çıkacaktır.
Emeğinize sağlık , umarım şans getirir sansiri grafik tasarım logom
Bu mesajdan alıntı yap
Rüzgar ALPASLAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Rüzgar ALPASLAN

Grafiker / İstanbul

Alt 09-02-2009 #9
çizimin cok hoş ve kaliteli duruyor ama arkadaşların soylediklerine katılmamak elde değil bende kullanıcı adınızı bilmeseydim ''ansiri'' diye okurdum logotype'de bir uyumsuzluk söz konusu ve ben birde fonta takıldım çiziminiz ince ve zarif ama font seciminzi bold burada da bi aykırılık var küçük ama onemli ayrıntılar bunlara dikkat edersen daha sağlıklı ve güzel bir iş cıkaracagından emin olabilirsin emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
noyfa isimli Üye şimdilik offline konumundadır

noyfa(31)

Grafiker / Kocaeli

Alt 09-02-2009 #10
''S'' harfi hakkında yeterince yorum yapılmış, onun için oraya hiç takılmıyorum.
Ama yanlış saymadıysam tam 7 renkten oluşan bir logo...
Baskkılı işlerde maliyeti yükseltir diye düşünüyorum.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
grafik, logom, sansiri, tasarim