saracogulları logo

Logo Tasarımları - saracogulları logo Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar neden hiç yorum yapmıyorsunuz logo çizimim ve ambalaj tasarımım hakkında???...

saracogulları logo
cngzdhn isimli Üye şimdilik offline konumundadır

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-05-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

saracogulları logo

saracogulları logo

Arkadaşlar neden hiç yorum yapmıyorsunuz logo çizimim ve ambalaj tasarımım hakkında???

saracogulları logo
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

aliveli4950 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

aliveli4950(40)

Grafiker / Gaziantep

Alt 03-05-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
biz insanoğulları genelde soru sorulmadan cevap veremiyoruz saracogulları logo
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2012 #3
biz insanoğulları genelde soru sorulmadan cevap veremiyoruz saracogulları logo
çalışırken kaçamak girdiğim içn siteye bazen unutuyorum açıklama yazmayı ,, :angel::angel::angel:
Bu mesajdan alıntı yap
ZxxxE isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ZxxxE

Hiç Biri / Ankara

Alt 03-05-2012 #4
Ben iki halini de beğendim de meraklıyım yaa merak ettiğim ilk resimdeki gibi üst taraf aynı kalsa Pestil & Köme alt tarafa alınsa (sol tarafa doğru) Şebinkarahisar yazısı biraz daha küçültülüp imza gibi sağ alt tarafta kalsa nasıl görünür ? ... Şimdi sen de merak ettin değil mi ? saracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logo
Bu mesajdan alıntı yap

cngzdhn(40)

Grafiker / İstanbul

Alt 03-05-2012 #5
Ben iki halini de beğendim de meraklıyım yaa merak ettiğim ilk resimdeki gibi üst taraf aynı kalsa Pestil & Köme alt tarafa alınsa (sol tarafa doğru) Şebinkarahisar yazısı biraz daha küçültülüp imza gibi sağ alt tarafta kalsa nasıl görünür ? ... Şimdi sen de merak ettin değil mi ? saracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logosaracogulları logo
Teşekkürler yorumunuz için Önerilerinizi dikkate alacağım
Bu mesajdan alıntı yap