Şarap etiketleri ön çalışma

Ambalaj Tasarımı - Şarap etiketleri ön çalışma ...

Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 01-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

salieris isimli Üye şimdilik offline konumundadır

salieris

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Sağdan ikinci çok hoşuma gitti umarım beğenirler. Ellerinize sağlık.
Bu mesajdan alıntı yap
Önder Adem isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Önder Adem(41)

Grafiker / İstanbul

Alt 02-03-2012 #3
Sağdan ikinci çok hoşuma gitti umarım beğenirler. Ellerinize sağlık.
Umarım. Teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
serhas58 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

serhas58

Matbaacı / Sivas

Alt 14-03-2012 #4
ben en sağdaki çalışma diyorum çok hoşuma gitti eline emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
grafiker_emrah isimli Üye şimdilik offline konumundadır

grafiker_emrah(28)

Arı Üye

Grafiker / Afyonkarahisar

Alt 14-03-2012 #5
1. çalışma gayet güzel hem sade hem çok şık renk olarak emeğine sağlık Şarap etiketleri ön çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
vedfux isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vedfux

Grafiker / Trabzon

Alt 14-03-2012 #6
başarılı çalışmalar1 ve3 hoşuma gidenler. kolay gelsin...
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 14-03-2012 #7
tasarımlar güzel göze hoş geliyor fakat şahsen gençliğimde sıkı bir şarap içicisi olarakdan Şarap etiketleri ön çalışma şişenin üzerinde gördüğümde beni şaraba çeken herhangi bir etki yok.. alkollü içeceklerin bana göre tabiki ambalajında veya bu tür etiketlerinde bir hikaye olması gerekir, öyle bir hikayeki bu herkezde farklı etkiler uyandıran farklı hikayelere bölünmesi lazım... biliyorum cogunuza göre ne alaka ne yazdıgını bilmiyosun denilebilir ama bana göre bu böyle... orneğin hammaddeyi hasat zamanında yansıtabilirsin, yada üzüm bağını deniz ve gün batımlı bir manzaraya uyarlayabilrisin.. bu böyle gider, bakınca içindeki gibi dışı bir anda hayal dünyanı etkilemeli.. emeğinize sağlık Şarap etiketleri ön çalışma
Bu mesajdan alıntı yap
creedwar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

creedwar(38)

Tornado of souls

Grafiker / İzmir

Alt 14-03-2012 #8
tasarımlar güzel göze hoş geliyor fakat şahsen gençliğimde sıkı bir şarap içicisi olarakdan Şarap etiketleri ön çalışma şişenin üzerinde gördüğümde beni şaraba çeken herhangi bir etki yok.. alkollü içeceklerin bana göre tabiki ambalajında veya bu tür etiketlerinde bir hikaye olması gerekir, öyle bir hikayeki bu herkezde farklı etkiler uyandıran farklı hikayelere bölünmesi lazım... biliyorum cogunuza göre ne alaka ne yazdıgını bilmiyosun denilebilir ama bana göre bu böyle... orneğin hammaddeyi hasat zamanında yansıtabilirsin, yada üzüm bağını deniz ve gün batımlı bir manzaraya uyarlayabilrisin.. bu böyle gider, bakınca içindeki gibi dışı bir anda hayal dünyanı etkilemeli.. emeğinize sağlık Şarap etiketleri ön çalışma
Sıkı bir şarap kullanıcısı olmadım ve haliyle anasona ilgim aileden Şarap etiketleri ön çalışma ama merak ettim bahsettiğiniz tarzda birkaç çalışma ekler misiniz?
Bu mesajdan alıntı yap
Soner DİLEK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Soner DİLEK(33)

Grafiker / Karaman

Alt 14-03-2012 #9
illaki örnekleri mevcuttur ama ben özellikle "bana göre" ibaresini kullandım sadece nacizane şahsi fikrimdi söylediklerim.. fakat dolucanın web sitesini bir ziyaret ediniz, birde alttaki paylaştıgım çok net değil ama bir votka ambalajı var Şarap etiketleri ön çalışma http://4.bp.blogspot.com/_6queiFLFFh...s320/votka.jpg dediğim gibi şahsi fikirlerimdi olsa bana göre güzel olurdu hepsi bu kadar Şarap etiketleri ön çalışma
Bu mesajdan alıntı yap