şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;)

Deneme Çalışmalar - şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;) ...

tarcnlikurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarcnlikurabiye

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 25-04-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[IMG]şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hasan ÇELİK isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hasan ÇELİK(29)

Grafiker / Bolu

Alt 25-04-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
herşeyine özenmişsinde etiketine neden özen göstermemişsin anlamadım.. Burda ön planda olan şişe çizimimi yoksa başka birşey mi.. Deneyipte bize göstermek istediğin şey nedir ?
Bu mesajdan alıntı yap
saserdar isimli Üye şimdilik offline konumundadır

saserdar

Matbaacı / Tokat

Alt 25-04-2011 #3
ellerine sağlık
arkadaşın da dediği gibi etiket olmamış üstünkörü geçmişsin sanırım
birde background daki üzümler sanki orantısız gibi
Bu mesajdan alıntı yap
@l! isimli Üye şimdilik offline konumundadır

@l!

Grafiker / Konya

Alt 25-04-2011 #4
reklam afişleri veya reklamlarla alakalı bilgi edinmelisin burda insanların bu görseli gördüğünde ne yapmasını istiyorsun vaadin sen ürünün faydası ne insanlara biraz açıklayıcı bir görsel olursa güzel olur.yinede emeğine sağlık
Bu mesajdan alıntı yap
tarcnlikurabiye isimli Üye şimdilik offline konumundadır

tarcnlikurabiye

Öğrenci (Grafik) / İzmir

Alt 25-04-2011 #5
mesh tool beni o kadar gıcık etti ki etikete harcıcak enerjim kalmadı şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;) etiket kesinlikle çok kötü oldu çünkü hiç özenmedim şarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;) başka afişleri incelicem teşekkür ederim yorumlarınız içinşarap reklamı çalışmam(deneme amaçlıdır;)
Bu mesajdan alıntı yap