Şardan Grand Hotel - Kurumsal Kimlik

Deneme Çalışmalar - Şardan Grand Hotel - Kurumsal Kimlik Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar Final dönemi öncesi bize verilmiş olan bir projeydi.Kendi soyadımdan bir otel logosu ve kurumsal kimliği yaptım.Bunlarda bir kaç örnek.Yorum yaparsanız sevinirm.:angel:...

BurakSardan isimli Üye şimdilik offline konumundadır

BurakSardan(32)

Sanat Yn. / Ankara

Alt 25-06-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Final dönemi öncesi bize verilmiş olan bir projeydi.Kendi soyadımdan bir otel logosu ve kurumsal kimliği yaptım.Bunlarda bir kaç örnek.Yorum yaparsanız sevinirm.:angel:

Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

sLyman isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sLyman(28)

Grafiker / Mersin

Alt 26-06-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
daha güzel şeyler çıkartabilirsin yaptığın kurumsal çalışmaya göre Şardan Grand Hotel - Kurumsal Kimlik otelin çok büyük bir otel olduğunu düşünürsek zenginliği, sadeliği ve çekiciliği simgeleyen renkler kullanmalısın siyah, altın yaldız, kırmızı vs. ayrıca otelde logodan çok logotyp kullanılması daha verimli olacaktır. büyük otel firmalarının kurumsallarını inceleyebilrsin
Bu mesajdan alıntı yap
VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 26-06-2009 #3
Öncelikle çalışmanız ticari bir amaç taşımıyorsa bunu deneme kategorisinde açmalısınız.

Çalışmanızdaki logo olarak kullandığınız gerek yapraklar gerekse S harfi bende farklı bir çağrışım yaptı... Sizcede benzerlik çok değil mi?

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap