sarılmış kedi ve köpek İllüstrasyon çalışması GEREKLİ

İllüstrasyon Çalışmaları - sarılmış kedi ve köpek İllüstrasyon çalışması GEREKLİ Sponsorlu Bağlantılar Arkadaşlar birbirlerine sarılmış kedi ve köpek çalışması arşivinde bulunan varmı acaba yapmaya çalıştım açıkçası pek beceremedim istediğim şey tam olarak sarılmış kedi ve köpek..çok aradım bulamadım yardımcı olabilecek ...

H.Sergeant|Grafix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.Sergeant|Grafix

Fotoğrafçı / İstanbul

Dosya18

Alt 11-03-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar birbirlerine sarılmış kedi ve köpek çalışması arşivinde bulunan varmı acaba yapmaya çalıştım açıkçası pek beceremedim istediğim şey tam olarak sarılmış kedi ve köpek..çok aradım bulamadım sarılmış kedi ve köpek İllüstrasyon çalışması GEREKLİ yardımcı olabilecek arkdaş varsa şimdiden çok teşekkürler...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

filizdmr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

filizdmr

Ressam / Kocaeli

Alt 12-03-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
belki bu işinize yarar

Bu mesajdan alıntı yap
H.Sergeant|Grafix isimli Üye şimdilik offline konumundadır

H.Sergeant|Grafix

Fotoğrafçı / İstanbul

Alt 12-03-2009 #3
teşekkürler filiz hanım fakat istediğim bu tarz değil biraz daha açarsam şöle 2 ayağının üzerine kalkmış ön ayaklarını kullanarak birbirlerine sarılmış olsalar çok iyi olacak..:angel:
Bu mesajdan alıntı yap
émmst isimli Üye şimdilik offline konumundadır

émmst(31)

Grafiker / İstanbul

Alt 12-03-2009 #4
İllüstrasyon çalışması olarak tam kafanızdakini bulmanız çok zor. Eğer birisinin bu çalışmayı oluşturmasını istiyorsanız o zamanda bu konuyu 'İş Veren İlanları' bölümüne açmanız lazım. Ordan buradan bulunabilecek birşey değil bulunsa bile çizen kişiden izinsiz kullanılamaz. En sağlıklısı sizin kafanızdakini oluşturucak birisi ile anlaşmanız.
Bu mesajdan alıntı yap