SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM

İkinci El Pazarı - SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM ...

ShEwChAt isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ShEwChAt

Grafiker / Antalya

Dosya19

Alt 17-10-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

3 yıllık makinamız temiz olup spectra baskı kafası bulunmaktadır.
iş değişikliği nedeniyle makinamızı satıyoruz. baskımız çok temiz olup 3 sene boyunca bir fiil çalışmıştır. herhangi bir masrafı yoktur. İlgilenenlerin pm den ulaşması rica olunur.
4 spectra baskı kafası 256 nozzle
80 picolitre olup sağlıklı bir makina istiyorsanız sorunsuz bir makina istiyorsanız bu makinayı kaçırmayın derim.
makianın bir kafası 5.000 dolor civarında satılıyor siz sadece kafa parası ödeyip
makinanın sahibi olabilirsiniz. iyi düşünün karar sizin ama genede araştırmadan
almayın derim...
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-10-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!
  1. 2. El ürün satıcısı ve bu ilanlara cevap yazarak ürün almayı düşünen her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:
İlanları SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM veya SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİMsayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
Dark Water isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Dark Water

Matbaacı / İstanbul

Alt 29-10-2010 #3
20,000 dolar istiyorum anlıyacagın makina bedava gibi birşey oluyor...
evet gerçektende bedava.. yaşadığın gezegeni söylermisin bende gelmek istiorum..
Bu mesajdan alıntı yap
ERTUNCTUNC isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ERTUNCTUNC(43)

S Moderators

Hiç Biri / İzmir

Alt 30-10-2010 #4
Size Spectra kafalar için 5000 usd fiyat veren kişi olayı bayağı bir abartmış,Spectra kafa fiyatları 3000 usd civarındadır ..
Bu mesajdan alıntı yap

ShEwChAt

Grafiker / Antalya

Alt 05-11-2010 #5
arkadaşlar ben 5000 dolara aldım bilmiyorum araştırmadım ben 20.000dolar istiyorum isteyen pmden mesaj
Bu mesajdan alıntı yap
ALTINPALET47 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ALTINPALET47

Baskıcı / Mardin

Alt 08-11-2010 #6
ben sana 4 adet kafa veriyim sen bana makineyi versen olurmu??? SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM))))
Bu mesajdan alıntı yap

ShEwChAt

Grafiker / Antalya

Alt 19-11-2010 #7
ben sana 4 adet kafa veriyim sen bana makineyi versen olurmu??? SATILIK 3360EC infinity BAKMADAN GEÇME DERİM))))
arkadaşım sen makinayı alıyormusun almıyomusun alıyorsan konus almıyosan yorum yapma hayırdır elindeki makina elindemi patladıda bana bulaşıyosunuz arkadaşlar burada bi iş yapıyoruz makina satıyorum ben eğer bi sorununuz varsa kendinizde kalsın milleti ufak düşürmek veya dalga gemek hiç birinizin hakkı değil eğer makinayı istiyorsan 20.000 dolar istemiyorsan yolun açık olsun ben 20.000 dolar istiyorum benim anlamadıgım sana ne oluyor arkadaşım kendinizi çok mu biliyor zannediyorsunuz şimdi anladın mı ben 20.000 dolar istiyorum ve makina şuandada satıldı hemde 22.000 dolara
Bu mesajdan alıntı yap

ShEwChAt

Grafiker / Antalya

3360 ec İnfiniti satılık

Alt 27-11-2010 #8
3360ec infiniti dış mekan baskı makinası spectra 4 kafa 2 senelik bir makina ciddi alıcılar pmden mesaj atabilirler 26.000 tl
Bu mesajdan alıntı yap
hamaratbaba isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hamaratbaba

Desinatör / Şanlı urfa

Alt 06-03-2011 #9
kardeş boşuna tartışıyorsunuz bu makina gerçekten süperdir
Bu mesajdan alıntı yap