Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Adobe CS5 Fiyat: 150 Teslimat: Kargo Hariç Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar, Türkiye'nin En ...

MKeskinoglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

MKeskinoglu

Grafiker / Antalya

Alt 21-08-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD

Marka / Model: Adobe CS5

Fiyat: 150

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba Arkadaşlar,
Türkiye'nin En İyi Eğitim Kurumu BilgeAdam Kurslarından 600 TL'ye satın aldığım Adobe CS5 Kitaplarını 150 TL'ye satıyorum. Kitapların kapaklarını bile açmadım.

Photoshop CS5
Illustrator CS5
DreamWeaver CS5
Flash CS5
Yaratıcı Tasarımın Temel Prensipleri

Olarak 4+1 Kitap Vardır. İçlerinde DVD'leri Mevcuttur.

Alacak olan şimdiden hayırlı olsun.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 22-08-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli - Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli ya da Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli | Satılık Adobe CS5 Kitapları + DVD - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

sonasker111 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sonasker111(31)

Grafiker / İzmir

Alt 22-08-2011 #3
İLGİLENİYORUM... pazarlık payı var mı?