[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - [SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli Sponsorlu Bağlantılar [SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye Şehir: Türkiye Geneli Marka / Model: Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q ...

[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli
AlkanExclusive isimli Üye şimdilik offline konumundadır

AlkanExclusive

Hiç Biri / Ankara

Alt 04-11-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye

Marka / Model: Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye

Fiyat: [SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli 4.000

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: iMac'i evde kişisel kullanımım için Vatan Bilgisayar'dan almıştım fakat artık kullanmadığım için satıyorum. Grafik işleri içinde kullanılmadı. 2011 yılı Aralık sonunda satın almıştım. Toplamda 1 sene kullanmışımdır. Ekranında ya da kendisinde herhangi problemi yoktur. Servise hiç gitmedi.

Bluetooth klavye ve mouse'u neredeyse hiç kullanılmadı. Çünkü numerik klavyeye alışkın olduğum için Apple'dan numerik Türkçe Q Klavye aldım. Mouse olarakta kendi Logitech mouse'umu kullandım. Numerik klavyeyide yanında vereceğim. Mac OS X El Capitan yüklenmiştir ve sorunsuz çalışmaktadır.

Ürün eksiksiz olarak teslim edilecek. Kutusu, faturası, kutu içeriği eksiksizdir.

Ankara içi elden teslim olursa çok daha iyi olur. Gelip görmenizi ve içinize sinerek almanızı tercih ederim. Ankara dışında alıcı olan arkadaşlar olursa kargo bana aittir. Yurtiçi Kargo ile adrese teslim olarak gönderebilirim.

Özellikleri:

İşlemci: Intel Core i7 3.4Ghz
RAM: 8 GB 1333 MHz DDR3
HDD: Seagate 1 TB
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6970M 2 GB

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-11-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli[SATILIK] Apple iMac 27" Mid 2011 + Kablolu Apple Türkçe Q Klavye - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap