SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye Geneli ...

fatih kadiroglu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

fatih kadiroglu

Bilg. Teknikeri / İstanbul

Alt 05-10-2015 #1
Sponsorlu Bağlantılar

SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse

Marka / Model: Apple Macbook Air & Apple Magic Mouse

Fiyat: 4000.00 TL

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye GeneliSATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye GeneliSATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye Geneli

Ürün ile ilgili açıklama: Merhaba,

Ürünler Türkiye çıkışlı olup kutu ve paket açılımı yapılmamıştır. faturası vardır. Hediye olarak geldi. kullanmadığım ve gerek olmadığı için satıyorum akıllarınıza başka bir şey gelmesin telefon veya mail ile ulaşabilirsiniz. normalde iki ürünün fiyatı 4.550,00TL'dir. buna göre iletişime geçersek sevinirim SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye Geneli
İyi Günler

E-posta:

Telefon: 0507 615 34 07
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 05-10-2015 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
SATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye GeneliSATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye GeneliSATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye GeneliSATILIK Apple Macbook Air Space Grey & Apple Magic Mouse - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap