satılık cdr tasarımları

Satılık Tasarımlar - satılık cdr tasarımları ...

satılık cdr tasarımları
ydesigner.66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ydesigner.66

Grafiker / Ankara

satılık cdr tasarımları

Alt 24-12-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

elimde olan cdr seti 250 tl den satıyorum bütün çalışmalar cdr ve jpeg ön izlemleri var. yaklaşık 10 dvd çalışmalar orjinal.

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

satılık cdr tasarımları

iletilşim mail adresi :
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-12-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Başkalarına ait hazır templateleri download edip satılığa çıkarmak sizce etik mi ?
ydesigner.66 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ydesigner.66

Grafiker / Ankara

kaçak windows kullanıyorsun

Alt 24-12-2010 #3
bilgisayarında bir çok kaçak program var bunları nasıl açıklayacaksın acaba hiçbirine para verip aldığını sanmıyorum. bu da okadar etik. hem nerden biliyorsun para verip almadığımı.şuan burda hepsini bedava versem herkes indirir bunuda sana garanti ederim. Şimdi siz iş yaparken hiçmi başkalarına ait resimleri kullanmadınız. eminim ki kullanmamışsınızdır.
Nihat BAYSAL isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Nihat BAYSAL(46)

Hiç Biri / Elazığ

Alt 24-12-2010 #4
bilgisayarında bir çok kaçak program var bunları nasıl açıklayacaksın acaba hiçbirine para verip aldığını sanmıyorum. bu da okadar etik. hem nerden biliyorsun para verip almadığımı.şuan burda hepsini bedava versem herkes indirir bunuda sana garanti ederim. Şimdi siz iş yaparken hiçmi başkalarına ait resimleri kullanmadınız. eminim ki kullanmamışsınızdır.
Birincisi benim kullandığım programlar işletim sistemi dahil hepsi lisanslıdır. Tabi bunu bilmediğin için sadece tahmin yürütüyorsun.

Konumuz bunları kullanıp kullanmamanız veya buraya yükleyip,üyelerin bunları indirip arşivlemesi değil. Kaldı ki forumda paylaşıma açılmış ve bir çok üyemizin faydalandığı yüzlerce materyal var.

Benim eleştirdiğim konu başkasına ait tasarımları hiçbir emek harcamadan pazarlamaya çalışmanız.

Bunun adı tek kelime ile haksız kazançtır. Parasını ödeyip satın almış olabilirsiniz. Ama bu size bunları satma hakkı vermez. Çünkü bu tip ürünlerin telif hakkını tasarımlarda kullanmak adına satın alıyorsunuz satmak için değil.