Satılık CNC ROUTER 3 EKSEN JAPON MALI SIFIR (AGASHI)

Sonuçlanan İlanlar - Satılık CNC ROUTER 3 EKSEN JAPON MALI SIFIR (AGASHI) ...

 
Satılık CNC ROUTER 3 EKSEN JAPON MALI SIFIR (AGASHI)
faradaygv isimli Üye şimdilik offline konumundadır

faradaygv

Hiç Biri / Tekirdağ

Standart

Satılık CNC ROUTER 3 EKSEN JAPON MALI SIFIR (AGASHI)

Alt 20-09-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyaç dolayısı ile ikinci el fiyatına verilecektir. Japon malı çok dayanıklı Vidalı Mil, Bilyalı Somun ve Taşıyıcı Yataklı Kare Tip Kızaklara sahiptir. Gövde ve ayaklar 6cm. et kalınlığında tek parça dolu döküm 7000 serisi olup Cam, Alüminyum, Ağır metaller, Ahşap, Sunta, Dakota, Döküm, Pirinç vb. ürünleri işlemek için idealdir. Makina Çok hassas işleme yapabilmektedir(10 Micrometre). Bilgisayara bağlayarak direk çalıştırabilirsiniz. Schneeberger Alman Malı kızak ve raylara sahiptir. Bu tür makina alırken yapının kızaklı araba ve raylara sahip olmasına özen gösteriniz. Sonuçta kızaklı arabaların yanal yük kapasiteleri 3250Kg. 'dır ve kesinlikle salınıma sahip değildir. Bu makina yıllar boyu sorunsuz çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Hareketli gövde aksamı Demirden ve kaynaklı atık değil, 7000 Serisi %60 Çinko alaşımına sahip döküm aliminyumdur. Alırken çok titiz davranıldı. Profesyonel vibrasyonsuz ve freze ucu kırmadan uzun süreli çalışmalarda mükemmeldir.

El ile yapılan Tezgahlarda Resimlerde de örnek olarak görüleceği üzere Yan taşıyıcı kolların kızak arabalarının kaynaklı gövde nedeni ile sıkarak yürümesi çok kısa sürede taşıyıcı kızakları ve bilyalı somunları dağıtacağından tercih edilmemelidir.
Aynı zamanda El yapımı tezgahlarda Köprü yan kollarının taşıyıcı arabalarının somun-cıvata yatakları üretimde el ile ayar yapılabilmesi için yarıklı ve uzun açıldıklarından dolayı çok kısa bir sürede X-Y ekseni arasında düzlemsellik yok olacaktır. Eksen sağdan veya soldan işlenecek alt yüzeye vibrasyondan kaynaklı meğilli olarak düşecektir. Eksenin bir tarafı işlenecek yüzeye 100mm. uzak durur iken diğer tarafı ise 95mm. olduğunda CNC Router kullanmanın bir amacı kalmayacaktır. Yan kollarda ve hiçbir aksamda cıvata delikleri için sistemde kesinlikle bir ayar payı olmamalıdır. Profesyonel tezgahlarda bu tür cıvata ayar kanalları yoktur. Zaman ile hiçbir eksenel kayma olmaz. Agashi de buna çlok dikkat etmiş. Resimlere Dikkatli bakabilirsiniz.

Çin malı makineler gibi yedek parça sıkıntısı yoktur. Motorları Panasonic Servo Motordur. Kızak, Vida Somun vb. bütün yedek parçaları Turkiye 'de bulunmaktadır.

Çalışma Alanı: X1300 mm. Y1000 mm. Z150 mm.

İhtiyaç dolayısı ile Satılıktır.

Fiyat: 11.000 TL.

536 354 60 75 Telefonundan tarafıma ulaşabilirsiniz.

Satılık CNC ROUTER 3 EKSEN JAPON MALI SIFIR  (AGASHI)
http://a1209.hizliresim.com/11/n/d6ymx.jpg
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

 

Tags
cnc router, cnc router agashi, cnc router makinasi

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
satılık cnc router sıfır... hmdreklam Sonuçlanan İlanlar 1 28-05-2012 14:28:44
Cnc Router 3 Eksen Japon Malı Çok Temiz (Agashı) - Türkiye Geneli faradaygv İkinci El Pazarı 2 15-03-2012 10:52:38
acil satılık 2. el cnc router cevikcnc İkinci El Pazarı 1 30-07-2009 13:35:11

Kapat
Şifremi Unuttum?