satılık dev fotoğraf arşivi 450 gb ve satılık dev vektör arşivi 250 gb

Sonuçlanan İlanlar - satılık dev fotoğraf arşivi 450 gb ve satılık dev vektör arşivi 250 gb ...

graphicturk isimli Üye şimdilik offline konumundadır

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 05-01-2010 #1
Sponsorlu Bağlantılar

satılık dev fotoğraf arşivi 450 gb satılık vektör arşivi 250 gb verbatim marka dvd lere kaydedilip gönderilecektir fiyat ve ayrıntılı bilgi için mail atınız:

ilan günceldir internette 12 dvd arşivi 250 tl ye satıyorlar bizim arşivimiz şu an için 167 dvd ve her geçen gün artıyor
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 07-01-2010 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Mustafa bey o kadar görseli o kadar vektörü nerden buldunuz sizi tebrik ediyorum bu kadar araştrmacı kişiliğinizden dolayı başarınızın devamını dilerim.
selimArslanoğlu isimli Üye şimdilik offline konumundadır

selimArslanoğlu

Grafiker / Elazığ

Alt 08-01-2010 #3
kendi görüşümdür; eğer bir arşiv alacak olsam ki çok yakında almam gerekiyor graphicturk abiden alırım çünkü şimdiye kadar açmış olduğu konulardan indirdiğim resimler baskı aşamasında beni hiç yanılgıya düşürmedi o yüzden kendisine teşekkür ederim...
gizli isimli Üye şimdilik offline konumundadır

gizli

Sanat Yn. / Yurtdışı

Alt 08-01-2010 #4
Mustafa bey açıklama nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim söyledikleriniz harfiyen doğrudur insanlarımız faydalanıyor ama bir teşekkürü bile çok görüyor.

Ben sizin hiçbir paylaşımlarınızdan faydalanmamış biri olarak yinede o insanlar adına teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı lakin bazı insanları eleştirirken veya birilerine cevap yazarken ona yaptığınız eleştirileri kendiniz yaparsanız şu anki gibi yanlış anlaşılırsınız onun için dikkat edin başarınızın devamını dilerim sağlıcakla kalın.
bartinli_cakabo isimli Üye şimdilik offline konumundadır

bartinli_cakabo

Bilg. Teknikeri / Bartın

Alt 08-01-2010 #5
Mustafa bey açıklama nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür ederim söyledikleriniz harfiyen doğrudur insanlarımız faydalanıyor ama bir teşekkürü bile çok görüyor.

Ben sizin hiçbir paylaşımlarınızdan faydalanmamış biri olarak yinede o insanlar adına teşekkür ederim iyi niyetinizden dolayı lakin bazı insanları eleştirirken veya birilerine cevap yazarken ona yaptığınız eleştirileri kendiniz yaparsanız şu anki gibi yanlış anlaşılırsınız onun için dikkat edin başarınızın devamını dilerim sağlıcakla kalın.
ağzına sağlık.....

Sayın arkadaşlar bu konu Graphicturk'un konusudur......
Bu adam bu sitede sürekli paylaşım yapan ve çoğu zaman teşekkür bile almamasına rağmen
paylaşımından hiç taviz vermeyen bir insandır...

Yaptığı paylaşımların kalitesi ortadadır...

Eğer sizinde böyle arşivleriniz varsa kendinize yeni konu açın....
Bu konuyu baltalayarak konu sahibini paragöz durumuna düşürmeyin...
ajansmert isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ajansmert(46)

Grafiker / Gaziantep

Alt 09-01-2010 #6
graphictürk arkadaşımızın şuana kadar yaptığı paylaşımlar için tekrar teşekkür etmek isterim,ayrıca bir arkadaşımızında dediği gibi bu konu graphitürk arkadaşımızın birikimini değerlendirmek isteyenler için açılmıştır,birikimi olan arkadaşlar ,sizin dükkanda aynı işi yapmak isteyen birine izin verirmisiniz? aynı dükkanı değilde yan dükkana bile biri gelse işinize gelmez belki.bu yüzden herkes kendi birikimlerini,paylaşımlarını veya tekliflerini kendisine ait başka bir konu altında sunsun...sayfalarca emeğe sağlık yazıları varsa bunlar sözde kalmasın.graphitürk arkadaşımızın da emeğine ve konusuna saygı gösterilmesi ricasıyla herkese hayırlı işler,bol kazançlı günler dilerim.

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

teşekkürler ajansmert

Alt 10-01-2010 #7
graphictürk arkadaşımızın şuana kadar yaptığı paylaşımlar için tekrar teşekkür etmek isterim,ayrıca bir arkadaşımızında dediği gibi bu konu graphitürk arkadaşımızın birikimini değerlendirmek isteyenler için açılmıştır,birikimi olan arkadaşlar ,sizin dükkanda aynı işi yapmak isteyen birine izin verirmisiniz? aynı dükkanı değilde yan dükkana bile biri gelse işinize gelmez belki.bu yüzden herkes kendi birikimlerini,paylaşımlarını veya tekliflerini kendisine ait başka bir konu altında sunsun...sayfalarca emeğe sağlık yazıları varsa bunlar sözde kalmasın.graphitürk arkadaşımızın da emeğine ve konusuna saygı gösterilmesi ricasıyla herkese hayırlı işler,bol kazançlı günler dilerim.
sayfalarca belki foruma 1000 konu açtım belki daha fazla nelerle karşılaştım ben bilirim ayrıca isteyen arkadaşlarımıza dvd yerine internal hdd veya external hdd lerde gönderilecektir dvd parası yerine hdd parası veririz hem size kolaylık olur hem bize
hsyngngr isimli Üye şimdilik offline konumundadır

hsyngngr

Grafiker / Ankara

Alt 02-08-2010 #8
kaç paraya satıyorsun kardeş

graphicturk(44)

Arı Üye

Grafiker / Eskişehir

Alt 02-08-2010 #9
kaç paraya satıyorsun kardeş
1 tb hdd harici tabi 450 tl istersen kasasını çıkartıp dahili hdd olarakta kullanabilirsin
mayram isimli Üye şimdilik offline konumundadır

mayram

Grafiker / İstanbul

Nasıl sipariş veriyoruz

Alt 16-08-2010 #10
Nasıl sipariş veriyoruz bilgi verirmisiniz
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları