satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli ...

vehbisur isimli Üye şimdilik offline konumundadır

vehbisur

Grafiker / Muş

Alt 08-02-2011 #1
Sponsorlu Bağlantılar

satılık dijital baskı makinası

Marka / Model: graptecj js310-18

Fiyat: 0

Teslimat: Kargo Hariç

Fotolar:

Ürün ile ilgili açıklama: mehaba 320 lik makina alacağımdan dolayı elimdeki makinayı satmak istiyorum makina graptecj js310-18 dur kafalar temizdir 1 yıllık kafalardır fiyat görüşülür lütfen forumdan fiyat sormayınız...

E-posta:

Telefon: 05384585778
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 09-02-2011 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli - satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli ya da satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli | satılık dijital baskı makinası - Türkiye Geneli

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap