Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye Geneli

İkinci El Pazarı - Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye Geneli ...

enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 19-09-2016 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm

Marka / Model: Galaxy Epson DX5 210 cm

Fiyat: 24500

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: 4 yıldır hassasiyetle kullandığım ve memnun olduğum baskı makinemi model yükseltmek için satıyorum.

Galaxy ud212 model epsondx5 tek baskı kafası ama istenirse çift kafa kullanılabilir.

210 cm net baskı alanı Isıtma fan sistemi rulo açma tansiyonlu sarım sistemi. Hiçbir sorunu yok. İç mekan kalitesinde hem iç hem dış mekan. Branda folyo kağıt her malzemeye basar. Boyaları hep orjinal kullanılmıştır. Boya maliyeti düşüktür. Kazandıran bir makinedir. Aynısının yeni ve daha üst çıkan versiyonunu almayı hedefliyorum. İstenirse ilave ücretle bilgisayarı ve 6kva güçkaynağı da verilebilir.

Plastik 160lık makineletle karıştırmayınız.
Makineyi 2e iletişim yetkili firmasından aldım. Sorunsuz kullanıyorum. Detaylı teknik özellikleri internette var zaten.

mailden isteyene fotoğraflar/video gönderilir.

E-posta:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Matbuu.com Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(9)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 21-09-2016 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.
Satılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye GeneliSatılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye GeneliSatılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye GeneliSatılık Dijital Baskı Makinesi // Galaxy Epson DX5 210 cm - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap
enstantane53 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

enstantane53

Hiç Biri / Rize

Alt 11-10-2016 #3
ilan günceldir, pazarlık payı vardır.
Bu mesajdan alıntı yap