Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul

İkinci El Pazarı - Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul Sponsorlu Bağlantılar Satılık Dijital Baskı Makinesi Şehir: İstanbul Marka / Model: A-STARJET 5 Fiyat: Teslimat: Elden Fotoğraflar: Ürün ile ilgili açıklama: Satılık dijital baskı makinesi a-starjet-5 tek kafalı fakat çift ...

ibrahimkck isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 15-03-2012 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Dijital Baskı Makinesi

Marka / Model: A-STARJET 5

Fiyat:

Teslimat: Elden

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama:

Satılık dijital baskı makinesi a-starjet-5 tek kafalı fakat çift kafa yeri var istenirse yükseltilebilir. Epson Dx5 kafa kullanıyor ve bilinen en yüksek baskı kalitesine sahip makinelerdendir.

180 cm baskı genişliği var. Bu makinenin başka modeli bende var kullanıyorum gelip o ürünün baskı kalitesini görebilirsiniz.

Epson dx5 kafayı bilenler bilir. 1440*720 dpi gerçek çözünürlüğe sahip.

Fotoğraf kalitesinde baskı yapıyor.

0,5 mm yükekliğindeki yazıları basabilirsiniz bu makineyle canlısını gelirsiniz diğer çalışan makinamda beraber basarız görürsünüz.

E-posta:

Telefon: 0212 219 10 71
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(10)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Alt 15-03-2012 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Dikkat!

İlanları Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul - Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul ya da Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? | Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul İlan kapatmak!

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2012 #3
İlan güncel...
Bu mesajdan alıntı yap
suzani isimli Üye şimdilik offline konumundadır

suzani(23)

Öğrenci (Grafik) / Kütahya

Alt 16-03-2012 #4
neden satıyosunuz o zaman
Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Çünkü elimde fazla var bu makineden...

Alt 16-03-2012 #5
Elimde fazla var bu makineden. İnanmadıysanız gelip görürsünüz kimseye yanıltıcı bilgi vermiyoruz burada.
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 16-03-2012 #6
Atarlanmayın sadece merak etmiştim. O yüzden sormuştum.
Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 16-03-2012 #7
Sanırım yanlış anladım yorumunuzu Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 17-03-2012 #8
Sanırım yanlış anladım yorumunuzu Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul
Galiba öyle oldu. Çünkü kötü bi niyetle yazmamıştım onu
Bu mesajdan alıntı yap

ibrahimkck

Grafiker / İstanbul

Alt 17-03-2012 #9
Kusura bakma. İnsan çok farklı çok çeşitli kişilerle karşı karşıya kalabiliyor senin yorumun ilk başta kötü geldi bana o yüzden öyle tepki verdim e insanın her zaman her hali birbirini tutmuyor. Barıştıkmı bak merak ediyorum Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul ...
Bu mesajdan alıntı yap

suzani(23)

Alt 17-03-2012 #10
Kusura bakma. İnsan çok farklı çok çeşitli kişilerle karşı karşıya kalabiliyor senin yorumun ilk başta kötü geldi bana o yüzden öyle tepki verdim e insanın her zaman her hali birbirini tutmuyor. Barıştıkmı bak merak ediyorum Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul ...
zaten kırılmamıştım ... Satılık Dijital Baskı Makinesi - İstanbul çünkü anlayabiliyorum bu zamanda cins cins insanlar var: şımarığı, ukalası, kendinibeğenmişi, ikiyüzlüsü ... vs. o yüzden sorun değil :angel:
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları