Satılık Dış mekan Dijital Baskı Makinası

Sonuçlanan İlanlar - Satılık Dış mekan Dijital Baskı Makinası Sponsorlu Bağlantılar Makinamız 2,50 m. eninde, 4 renk 8 kafa (XAAR 12 otomatik fan kurutmalı, otomatik süpürge emiş fonksiyonlu, NAC dijital tarafından ithal edilmiş ve modifiye edilmiştir. 3,5 senedir kullanmaktayız.Yanındaki ...

sensei01 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sensei01

Grafiker / İstanbul

Alt 23-11-2007 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Makinamız 2,50 m. eninde, 4 renk 8 kafa (XAAR 12Satılık Dış mekan Dijital Baskı Makinası otomatik fan kurutmalı, otomatik süpürge emiş fonksiyonlu,
NAC dijital tarafından ithal edilmiş ve modifiye edilmiştir. 3,5 senedir kullanmaktayız.Yanındaki PC de P4 2,4 1 GB RAM, 256 Mb Ekran kartı, 80 GB HDD, 15'' monitör,DVD Rom, sağlam bi makinedir.Color GAte Rip yazılımı PC ye yüklüdür ve tüm aksesuarları ile çalışır vaziyettedir. 3,20 Seiko kafa 6 renk makina aldığımızdan dolayı satmak istiyoruz.İş hacmimize göre Seiko makinemiz ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. İlgilenirseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Fiyat 10.000 USD dir. Fiyata PC dahil, nakliye ve sandık maliyetleri dahil değildir. İstanbul Avrupa yakası için eğitim verilebilir.Ödeme şartları için görüşebilirirz. Araç ile takas olabilir...
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

engin62 isimli Üye şimdilik offline konumundadır

engin62

Forumdan Uzaklaştırıldı

sorunsuz makina arıyorum

Alt 30-11-2007 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
kardeş kolay gelsin bende reklam işiyle uğraşıyorum
makina satıyorsun herhalde dış mekan kardeş son fiyat bu mu ve bilgisayarı almazsak ne olur en son

engin62

Forumdan Uzaklaştırıldı

tolga bey kolay gelsin

Alt 04-12-2007 #3
makinanın resimleri varmı ve ben bu hafta ist. geliyorum. Büyük ihtimalle yanına uğrarım ve nakit yanımda 5000 ytl olacak.Gerisi için senet yapsak her ay 500 ytl olacak şekilde siz nasıl düşünüyorsunuz.Bilgisayar işime yaramaz bana cevap yazarsanız iyi olur.Telefon numaranızı aldım ve cuma günü büyük bir ihtimal ordayım ve benim cep telefon yasak adım engin inşallah anlaşırız.Unutmadan güç kaynağı yanındamı ve kafalarda problem varmı kolay gelsin hayırlı işler cevap bekliyorum ve makinayı almaya geldiğimde ARM reklam a.ş de çalışan Zekeriya beyle gelicem o bu işten anlar belki tanırsınız kendisini gereken yardımda bulunursanız sevinirim hadi kolay gelsin

engin62

Forumdan Uzaklaştırıldı

Alt 05-12-2007 #4
telefon yasak diye uyardık
HORUS isimli Üye şimdilik offline konumundadır

HORUS

Hiç Biri / İstanbul

Alt 05-12-2007 #5
3 sefer flood 2 sefer telefon vermek
uyarıları kulak arkası etmek
kuralları hiçe saymak
forumda bunlara izin vermiyoruz
Alt 17-02-2008 #6
slm beyefendı internette bukonuyu araştırırken bu ilanı buldum kendımı tanıtayım ben sakaryadan serhat 25 yaşındayım ben bır kıraathane çalıştırıyorum ve açık ogretm ogrencısıyım bu içra etmış oldugunuz iş hakkın da bılgı edınmeye gerçekten bu işi ögrenmeye çalışıyorum yanı dıyeceğim şukı benım bu işi tam anlamıyla profosyonel bır şekılde ogrene bılmem için bana bi fıkır vere bılırmısınız abi
Alt 18-02-2008 #7
bu işe gerçekten senpatım var yapabılecegıme ınanıyorum bı yol gostermenız bana yetecek iletışim kurmak ısterım sızınle her işte kalifiye sayılırım ve yaratıcı ve kolay çozumler bulabılecegıme emınım bu işin ı kursu varmı yada çırak olmayada hazırırm
SKYTH isimli Üye şimdilik offline konumundadır

SKYTH

Baskıcı / İstanbul

Alt 18-02-2008 #8
Bu işe giren bir girmiyen bin pişman ..
olgunkadri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olgunkadri

Grafiker / İstanbul

makineye talibiz

Alt 23-02-2008 #9
2,5 m.lik makinanızın son fiatı nedir daha küçük makina varmı
olgunkadri isimli Üye şimdilik offline konumundadır

olgunkadri

Grafiker / İstanbul

Alt 24-02-2008 #10
Makinamız 2,50 m. eninde, 4 renk 8 kafa (XAAR 12Satılık Dış mekan Dijital Baskı Makinası otomatik fan kurutmalı, otomatik süpürge emiş fonksiyonlu,
NAC dijital tarafından ithal edilmiş ve modifiye edilmiştir. 3,5 senedir kullanmaktayız.Yanındaki PC de P4 2,4 1 GB RAM, 256 Mb Ekran kartı, 80 GB HDD, 15'' monitör,DVD Rom, sağlam bi makinedir.Color GAte Rip yazılımı PC ye yüklüdür ve tüm aksesuarları ile çalışır vaziyettedir. 3,20 Seiko kafa 6 renk makina aldığımızdan dolayı satmak istiyoruz.İş hacmimize göre Seiko makinemiz ihtiyaçlarımızı karşılamaktadır. İlgilenirseniz özel mesaj atabilirsiniz.

Fiyat 10.000 USD dir. Fiyata PC dahil, nakliye ve sandık maliyetleri dahil değildir. İstanbul Avrupa yakası için eğitim verilebilir.Ödeme şartları için görüşebilirirz. Araç ile takas olabilir...
talibim ......
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Tags
ikinci el digital, dijital ikinci el, dijital bask satlk, 2 el dijital, 2 el digital, makinasi fiyatlari, satilik dis mekan