Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye Geneli

Sonuçlanan İlanlar - Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye Geneli ...

 
Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye Geneli
ysfmrdrms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysfmrdrms

Hiç Biri / İstanbul

Standart

Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye Geneli

Alt 19-05-2014 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış)

Şehir: Türkiye Geneli

Marka / Model: Edius 6.5

Fiyat: 1250

Teslimat: Kargo Dahil

Fotoğraflar:Ürün ile ilgili açıklama: Edius 6.5 Pro sürümü en stabil Edius sürümüdür. Programı 7.0'a upgrade etmek isterseniz aşağıdaki e-posta adresi ile iletişime geçebilirsiniz. Free upgrade hakkınız bulunmaktadır.

Programın özellikleri ile ilgili grassvalley.com/products/edius_pro_7 bağlantısını ziyaret edebilirsiniz. Türkçe bilgi isteyenler için özet metin hazırlanmış. Aşağıdaki metinde detayları bulabilirsiniz.

Programı satın aldığımda 1500 TL karşılığında satın aldım. Daha sonra dövüz kuru yukarıya doğru hareket edince bugün ki yüksek fiyatlara çıktı. Sağdan soldan fiyat alıp öyle ulaşabilirsiniz. Pazarlık payı çok fazla olmasa da söz konusu olabilir. Sıfır bir ürün takası öneriniz var ise söz konusu olabilir. Aldığım fiyatın altında bırakıyorum. Çünkü Türkiye'de yazılımın orjinalini kullanan çok fazla kullanıcı yok. Kullanmak isteyenlere kolaylık olsun, benim de işim görülsün istiyorum.

---

Grass Valley Edius 6.53

GrassValley, Windows 8 ile uyumlu çalışabilmesi için Edius'un 6.52 versiyonunu piyasaya sürdü. Böylece Edius dünyada gelişen teknolojiye hızla uyum sağladığını bir kez daha kanıtlamış oldu.

Geçtiğimiz günlerde Edius 6.53 kullanııma sunuldu. Versiyondaki değişiklikler: * Dosyaların isim ve yer bilgilerini girerek timeline'ı still image sequence olarak kaydetme özelliği, * Timeline ve player penceresinde görüntüyü 1.5x ile hızlı okuma özelliği, * Offline aktivasyon için kolay bir aktivasyon metodu. Ayrıca daha önceden yaşadığımız bazı sorun ve hatalar da düzeltildi.

GrassValley, değişen şartlara göre Edius'u geliştirmeye devam ediyor. Edius ürünlerinin bedelleri ise bu gelişmelere rağmen eskiye göre oldukça düştü. GrassValley bunun için ekstra efekt paketlerinde ( plug-in'ler ) bir çalışma gerçekleştirdi. Edius 6 paketi içinden ücretsiz çıkan ekstra plug-in'ler ( Prodad, Vitascene, Mercalli v.b. ) Edius 6,5 içinden çıkmamaktadır. Zaten Mercalli gibi bir video sarsıntı engelleyici Edius 6.5'un kendi içinde mevcuttur. Diğer efekt paketleri ise opsiyonel olarak satın alınabilinir. Edius 6.5'da kendi 3D picture in picture efektine de artık gerek olmadığı için Edius içine konulmamıştır. Onun yerine 3D picture in picture'lar artık Layouter üzerinden yapılmaktadır. Zaten bir süredir her video için information paletinde layouter kendiliğinden çıkmaktaydı. GrassValley'in Edius 6.5 versiyonu ile 4K, 2K kurgu da yapılabilmektedir. Zaten eskiden beri HD, HDV, SD kurgu kolaylıkla yapılmaktaydı. Edius'un eskiden beri var olan hızlı kurgu yeteneği ve multiformat ( çoklu format ) dosya desteğinden ötürü EDIUS kurgu yazılımı, haber ve video prodüksiyon sektöründe kurgu editörleri arasında hızla ön plana çıkan çözümlerin başında geldi. Edius'un en son versiyonu olan Edius 6.5 kapsamlı 3D iş akışıyla ve dijital sinema kamerası olan Red'in Raw dosyalarını native ( doğrudan/convert etmeden ) desteği ile birlikte çıkmıştı ve ünlü kodlama teknolojisini diğer uygulamalar için ücretsiz yapmıştı. PC bazlı HQ/HQX codec'lere ek olarak GrassValley'in HQ ve 10-bit HQX codec'inin bir QuickTime versiyonu ( Windows ve Mac platformları için ) ücretsiz indirilebilmektedir. Edius 6.5 artık 10 bit ( color correction ) renk düzenlemesi de yapılabilmektedir. Bu gelişmeler de prodüksiyon şirketleri için aranılan özelliklerdir.

3D kurgu

Edius 6.5, 3D stereoscopic kurgu araçlarıyla ve yeni yatay peripheral'ler ( periferik ) 3D desteğiyle oluşan kapsamlı 3D iş akışıyla iyi bir çözüm olmaktadır. STORM 3G 3D ve STORM 3G Elite 3D hızlandırıcı kartlar gibi tüm 3 boyut uyumlu Grass Valley periferik kurgu ürünleri ailesi ( tek bir 3G SDI geçen kaynak ve/veya çift 3G SDI sinyal ile stereoscopic 3D giriş çıkış ) şimdi Edius timeline desteğine sahiptir. Edius yazılımı ve donanımı side-by-side, Top ve bottom ve Line-by-Line izleme methodlarının dahil olduğu yaygın kullanılan tüm stereoscopic çalışma şekillerini destekler.

Edius doğru sistemle Realtime’da SD, HD, 3D, 2K, 4K formatlarında kurgu yapmaya imkân sağlar. Doğru sistemler için akratek.com'u ziyaret etmelisiniz.

Edius 6.5 Temel Özellikler:

10 bit kurgu ve renk düzenlemesi desteği
2K/4K çözünürlük desteği
16 kamera multicam kurgulama
Canon XF formatı ve EOS film format desteği
İstenilen şekilde mask oluşturabilme özelliği
Rendersız ve sorunsuz Chormakey
Panasonic’s P2, DSLR film formatı gibi birçok farklı formatlarda çalışabilme özelliği
Windows 7, Windows 8 desteği
Farklı çözünürlüklere çevirim ve Realtime’da kurgulama söz konusudur. (24x24 ile 4K/2K arasında)
Farklı frame oranlarına çevirim ve Realtime’da kurgulama söz konusudur. (60p/50p, 60i/50i ve 24p gibi)
Proxy/Hi-res modları arasından seçilebilir proxy mod iş akışı
İç içe timeline serileri yapabilme
Realtime efektler, keyerler, geçişler ve Title’lar
Medya kartına AVCHD formatında export edebilme özelliği
Simultane olarak 16 farklı kanala kadar multi kamera (reji sistemi gibi) kurgulama
Yeni Flash export özelliği
Yeni audio bit stream (Dolby-E, AC-3) özelliği

Gerekli olabilecek donanımlar

Edius'un çeşitli donanımlarıyla PC'ye aktarım için video/ses girişleri ve PC'den aktarım + monitör izleme için video/ses çıkışları mevcuttur.
•Edius HD Spark kart ile HDMI video monitör çıkış
•Edius HD Spark Pro ile SDI video monitör çıkış
•Edius Storm Mobile ile HD/SD Analog ve HDMI giriş ve çıkış
•Edius Storm 3G ile HD/SD SDI giriş ve çıkış ayrıca HDMI çıkış
•Edius Storm 3G Elite ile DV hariç tüm giriş çıkışlar.

Desteklediği Formatlar

Edius bir çok formatı import edebilir. Bu formatları native olarak ( bekletmeden/render yapmadan ) kurguya dahil eder. Bu formatlara her geçen gün yenileri eklenmektedir.
3GPP Files (*.3gp;*.3g2;*.amc) ; AAC Files (*.aac;*.m4a) ; AVCHD (*.m2ts;*.mts) ; AVI File (*.avi) ; Aiff File (*.aif;*.aiff) ; Compu Serve GIF Files (*.gif) ; DIF stream (*.dif;*.dv) ; DPX (SMPTE 268M-2003) Files (*.dpx) ; Dolby Digital (*.ac3) ; Flash Pix Files (*.fpx) ; Flash Video (*.f4v) ; GF Clip File (*.xml) ; ICO Decoder (*.ico,*.icon) ; Infinity Clip File (*.xml) ; JPEG Decoder (*.jpe,*.exif) ; JPEG File Interchange Format Files (*.jfif) ; JPEG Files (*.jpg; *.jpeg) ; MPEG Audio Layer-3 (*.mp3) ; MPEG Audio Stream (*.mpa;*.m2a) ; MPEG HDD MOVIE (*.mod;*.tod) ; MPEG Program Stream (*.mpg;*.mpeg;*.m2p;*.mp2;*.vob;*.vro) ; MPEG Transport Stream (*.m2t) ; MPEG Video Stream (*.mpv;*.m2v) ; MPEG4 File (*.mp4;*.m4v) ; MXF file (*.mxf) ; Mac Pict Files (*.pic;*.pct;*.pict) ; Maya IFF Files (*.iff) ; Multi-Picture Format File (*.mpo) ; Ogg Vorbis File (*.ogg) ; Photoshop Files (*.psd) ; Portable Network Graphics Files (*.png) ; Quick Titler (*.etl) ; Quick Time Image Files (*.qtif;*.qti;*.qif) ; Quick Time Movie (*.mov) ; RED File (*.R3D) ; SGI Files (*.sgi;*.rgb) ; Sony HVR-DR60/HVR-MRC1 Meta File (*.jdx) ; Sony/ Sonicfoundry Wave 64 File (*.w64) ; TIFF Files (*.tif;*.tiff) ; Targa Files (*.tga;*.targa;*.vda;*.jcb;*.vst) ; Transport Stream (*.ts) ; WMPhoto Decoder (*.wdp) ; Wave File (*.wav) ; Windows Bitmap Files (*.bmp;*.dib;*.rle) ; Windows Media (*.wmv;*.asf) ; Windows Media Audio (*.wma) ; Windows Meta Files (*.wmf;*.emf) ; XDCAM EX (*.mp4) ; XDCAM EX (*.smi;*.xml) ; XF Clip File (*.cif)


Bazı opsiyonel plug-in'ler

Edius'a bir çok farklı firmanın hazırladığı plug-in uyumludur.
Vistitler : Edius için yazı programıdır.
Heroglyph : Edius için yazı programıdır.
Prodad Vitascene : Edius için geçiş efektleri yazılımıdır.
Prodad efekt paketleri : Hazır yüzlerce efekt olan bir çok paket vardır.
Boris Red : Özel efekt hazırlama yazılımıdır.
Boris Graffiti : Özel yazı hazırlama programıdır.
Boris FX : Özel efekt hazırlama yazılımıdır.
New Blue : Hazır efekt paketleridir.
Robuskey : Keyleme yazılımıdır.
Prodad Mercalli : Titreme engelliyici yazılımdır.
Adobe After Effects : Henüz beta aşamasındadır. After Effects'e bağlı plug-inler de kullanılabilir.

E-posta: *********

Telefon: *********
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

Hezarfen isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Hezarfen(11)

Administrator

Hiç Biri / Bursa

Standart
Alt 19-05-2014 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar

  • İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

Satılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye GeneliSatılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye GeneliSatılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye GeneliSatılık Edius 6.5 Pro (Orjinal kutusunda, açılmamış) - Türkiye Geneli

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

ysfmrdrms isimli Üye şimdilik offline konumundadır

ysfmrdrms

Hiç Biri / İstanbul

Standart
Alt 30-05-2014 #3
Ürün fiyatı kolay alıcı bulunabilmesi adına 1000 TL olarak güncellenmiştir.
 

Benzer Konular
Konu Konu Bilgileri Forum Cevaplar Son Mesaj
Satılık 2 kutu ( 4 adet ) Mutoh bıçak orjinal kutusunda açılmamış... yanni Folyo kesim 13 20-04-2012 21:09:11
Adobe Photoshop CS3 - Orjinal kutusunda hiç açılmamış! - Türkiye Geneli nik0tin İkinci El Pazarı 2 22-07-2011 20:26:09
Satılık iMAC Çok Temiz Az Kullanılmış Orjinal Kutusunda... cyagiz İkinci El Pazarı 7 13-06-2010 15:53:44
Acil satılık orjinal ambalajında açılmamış Mutoh Bıçak... yanni Sonuçlanan İlanlar 0 15-05-2010 09:26:09
Notebooklar: Kutusunda Hiç Açılmamış Onur KARADAĞLI İkinci El Pazarı 0 31-07-2009 09:55:57

Kapat
Şifremi Unuttum?