Satılık Emac 1.0 Ghz

İkinci El Pazarı - Satılık Emac 1.0 Ghz Sponsorlu Bağlantılar Kendi kullandığım makinemi daha yeni bir model aldığım için satıyorum. Özellikleri - 1.0 Ghz İşlemci - 512 MB Ram - 40 GB HD - Tiger İşletim Sistemi - ...

Satılık Emac 1.0 Ghz
sync_up isimli Üye şimdilik offline konumundadır

sync_up

Grafiker / Ankara

Satılık Emac 1.0 Ghz

Alt 18-01-2009 #1
Sponsorlu Bağlantılar

Kendi kullandığım makinemi daha yeni bir model aldığım için satıyorum.

Özellikleri
- 1.0 Ghz İşlemci
- 512 MB Ram
- 40 GB HD
- Tiger İşletim Sistemi
- Orjinal Klavye ve Mouse
- Clasic sistem çalışıyor
- Tüm programlar yüklüdür.

Fiyat: 500 YTL

İlgilenen arkadaşlar özelden ulaşabilirler.
Bu mesajdan alıntı yap
Sponsor Links

Grafikerler.net Reklamları

VolkanTEKiN isimli Üye şimdilik offline konumundadır

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ ♫♪

Grafiker / Bursa

Alt 18-01-2009 #2
                             Sponsorlu Bağlantılar
Bölüm ile ilgili mutlaka okunması gereken kurallar...
  1. Bölüm içerisinde yayınlanmakta olan hiç bir ilanın sorumluluğu grafikerler.net forumuna ait değildir. Satış sonrası doğabilecek sorunlar alıcı ve satıcı arasında olan konulardır. Hiçbir şekilde grafikerler.net bu gibi konularda sorumluluk kabul etmemektedir.
  2. Yayınlayacağınız satılık ilanlarında satışa sunulan ürünün güncel bir fotoğrafı olması ürüne ilgiyi arttırır.
  3. Mesajların içerisinde telefon numarası, e-posta adresi, açık adres bilgisi verilmesi kesinlikle yasaktır. Alıcı durumunda ki üyelerin de bu kurala uymaları gerekmektedir.
  4. İlan sahiplerinin düzenli aralıklarla konularını takip etmeleri ve gerekli durumlarda açıklayıcı bilgi vermeleri, satış tamamlandığında ise gerekli bilgiyi vererek başlığın gereksiz yere insanların ilgisini çekmesini önlemek zorundadır.
  5. Başlıklar içerisinde konuyla alakasız mesajlar yazılması kesinlikle yasaktır.
  6. Bölümde açılacak bütün başlıkların forum yöneticilerinin onayından geçeceği unutulmamalıdır.
  7. Forum yönetiminin lüzumlu görülen durumlardaki açılmış olan başlıklarda değişiklik yapma, kaldırma ya da kilitleme hakkı her zaman saklıdır. Yöneticilerin bu gibi durumlarda kullanıcıları bilgilendirme görevi yoktur.
  8. Bu bölüme mesaj yazan üyeler kuralları okumuş olarak kabul edilir.

..::Grafikerler.net Hizmetleri::..

Bu mesajdan alıntı yap

Tags
emac, ghz, satilik